Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent az, hogy állandóan arra gondolok, milyen szép volt 2 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Akkor ismerkedtem meg a párommal és annyira csodálatos és tökéletes volt az egész. Hihetetlen jó érzéssel tölt el visszagondolni azokra az időkre és tudni, hogy még mindig az életem része. Viszont az egy éve történt időszakra már nem úgy gondolok. Minden rendben köztünk, szeretem,szerelmes vagyok. De ez vajon mit jelent? Valami rosszat? Hogy az elmúlt év nem volt olyan jó, mint az előtte levő? Mit gondoltok?
2018. júl. 9. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt a rózsaszín köd. Amit jó esetben felvált valami más, akár még jobb. A szerelem azért nem múlik el. Ha úgy érzed nem vagy boldog, az nem normális.
2018. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert abban reménykedsz, arról álmodozol azt szeretnéd, ha minden olyan lehetne mint az első évben.

De hiába várod az már nem fog visszajönni.

2018. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha tényleg szeretném, ha olyan lenne, de én most is boldog vagyok és jolerzem magam a párommal. Eszembe se jutna elhagyni vagy, hogy massal legyek akivel olyan lehet,mint vele az elején. Nagyon stabil és mély a kapcsolatunk a párommal tényleg rendben van minden csak most gondolkodtam el azon, hogy vajon normális-e,hogy a ket évvel ezelőttre , hogy tekintek vissza , a tavalyi évre meg nem úgy gondolok.
2018. júl. 9. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, mert valószínűleg elhidegültetek egymástól, talán nem is találkoztatok annyit nem is tudtatok annyi időt együtt tölteni és beszélni, így eltávolodtatok egymástól.

Ami a kihűléshez vezetett.

2018. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is sokszor ondolok erre, de mellette elég csak belegondolni, hogy valamiért nem lehetek a kedvesemmel és máris szomorúvá válok, mert nagyon-nagyon szeretem.


Szó sincs kihűlésről, egyszerűen akkor rózsaszínebb ködöcske volt, randik, most pedig mindennapok problémákkal, amik változtatnak a kapcsolatunkon, ám egyfelől mélyebbé és biztosabbá is teszik azt.

2018. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!