Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm állandóan kikapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan kikapcsolja a telefont, ócsárol engem és olyanokkal barátkozik akik engem megaláztak, szerintetek ez szép dolog?

Figyelt kérdés
Volt közöttünk szünet mert nagyon csúnyán viselkedtem, amikor elkezdődött a szünet, akkor örülve, hogy már nem tudok belépni a facebookjára, felvette a kapcsolatot azzal az egykori barátnőjével, aki engem ócsárolt és megalázott. Aztán letelt a szünet, ma volt amásodik randink, elhívtam mekibe, este már lekö.csögözött mert kellemetlenül érezte magát a kérdésem miatt. Majd kikapcsolta a telefont. Oké el kéne hagyjam, de az a gond hogy nem tudok kiszeretni belőle, szerintetek ez hová fog vezetni és velem mi lesz? Ja és fontos dolog, hogy állandóan hazudik a barátnőm, letagad vagy éppen "elfelejt" szerinte "jelentéktelen" információkat. Pl a szünet utáni első napokban azt mondta hogy közömbös volt neki ez az engem ócsároló lány(aki írt neki emailt), de közbe feloldotta facebookon és ráírt megkérdezni, hogy dühös e rá vagy sem(a barátnőmre) Mindig azért nyavalyog hogy nem bízok benne és mondja hogy "bizalom nélkül ez nem működik". DE akkor miért hazudik nekem? Én mondtam neki hogy akkor legyen őszinte és bízni fogok benne, de egyszerűen nem , nem és nem. Mi legyen? hogy vezessem rá hogy viselkedjen úgy, mint egy normális szerelmes?
2013. máj. 29. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltatok 12?
2013. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már nem barátkozik olyanokkal. Mert a barátnőt is megsértették. A telefon fullra le van merülve.
2013. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha te is úgy viselkedsz, ő is úgy fog.
2013. máj. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem örülve, erről szó sem volt. Ne karikírozz! Meg ne állíts valótlant!
2013. máj. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez lesz az utolso hogy valakinek irok gyakorin (nevet itt soha nem adtam ki)


(ujra kell irnom ezt az uzenetet mert kuldeskor elveszett)

nagyon nagyon szerelmes vagyok beled,en a Puszedlid


Dori anelkul hogy tudta volna: megirta neked hogy hazugsagra illetve dolgok ellhallgatasara kenyszerited azt aki nagyon szeret teged. Ellhallgatas volt ez a csajjal kapcsolatos. Igazabol nem vennem fel vele a kapcsolatot akkor sem, ha nem haragudna. Nos teszteltem csak ot, mert amikor a (kidobott osszegyurt) cetli ram esett, akkor eszembe jutott.Ez a kenyszerszunetunkkor volt.

Igerem , azert mert nagyon beled szerettem es mindig veled akarok lenni,, igerem hogy nem fogok tobbe elhallgatni eloled dolgokat.



Ha neked NEN Csak egy test vagyok, akinek csak a teste kell szexre, ahogy apadnak mondtad, akkor varom a leveledet a keddi naprol,keddi randirol, a kenyszerszunetrol es a dolgok hatasairol.


nagyon szeretlek, jo ejszakat kivanok neked, puszillak

gyerkoc(ei)nk meg lesznek alapszak utan, addigra penzugyileg is jobban fogunk allni, es addigra BoldoGabbak is leszunk


a kozos programok segitenek :) -> KEDDen, tegnap nagyon jol eReztem magamat a randi nagy reszeben, koszonom hogy mar lattam lehetunk boldogak


kerlek ne ess vissza a felelmeid koze, illetve tudd: a husegem sosem valtozik :) Isten igy gyartatott le + megtalaltuk egymast hala neki


puszikallak :* Szívem, aludj jol

varom reggel a levelet

2013. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ne hazudozz, te magad mondtad hogyha nem haragudna rád, akkor te simán beszélgetnél vele, és amugy hogyan oldottad meg hogy írtál,miközben ki volt kapcsolva a telefonod?
2013. máj. 29. 01:10
 7/11 anonim ***** válasza:
xD
2013. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Folytatás?
2013. máj. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szívem, én is hűséges vagyok, és nem tudok aludni, mert lemerült a telefonod, egyből kapcsold vissza kérlek ha látod ezt az üzenetet
2013. máj. 29. 04:13
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös: Ez mi akar lenni?:)))))))))))
2013. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!