Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy férfibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfibe, akinek van barátnője. Pedig nagyon kakis a kapcsolatuk, mégis vele van. Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés

Ilyenek vannak, hogy cserben hagyja a barátnője, baromira pipa rá a férfi, de mégis még ilyenkor is törődik vele. Látom, ilyenkor vigyáz rá mikor átmennek az autók közt, ilyenkor is intéz neki kaját... Pedig nagyon mérges, joggal, cserben hagyta a csaj. Nem értem. Nem tudom mi kéne, hogy elpártoljon tőle végre. Én sose bánnék így vele. Soha nem tennék ilyet vele, rám lehet számítani. A barátnőjére nem. Mondta is neki, hogy sose lehet rád számítani, sose változol, megint egy probléma ami csak nekem fontos, te meg leszarod. Ezeket hallottam. Nem értem, akkor miért nem ébred rá, hogy találhatna jobbat, aki jobban bánik vele. Mérges vagyok a barátnőjére, amiért így bánik vele, de közben meg örülök is, mert maga alatt vágja a fát, az én malmomra hajtja a vizet. Az a lány egyáltalán nem érdemli meg. Megérdemelné viszont, hogy jól ki legyen dobva, aztán majd remélhetőleg a következő pasijával jobban bánik. Mert a jelenlegit egyáltalán nem értékeli. Pedig van rajta, van benne mit értékelni.

Annyira rossz látnom, ahogy a hülye barátnőjének aranyélete van a sráccal, de nem becsüli meg, hálátlan, nagyon hálátlan. Én meg lennék a helyében, de nem, mert neki a rossz kell...


2018. júl. 9. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Akkor hajrá!😊 Hacsak nincs valami amiért ragaszkodna a csajhoz (Vagyon, gyerek stb.) akkor biztos a szeretetet, törődést választja!
2018. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Te csak azt látod, amit látni akarsz. Biztos oka van, hogy együtt van vele, még ha te rettentően várod a szakítást, akkor is.

Egyébként is a legtöbb pasinak bőven elég, ha a csaja jól néz ki és jó az ágyban, és akkor kb. bármit hajlandó elnézni neki.

Szóval...őszintén... ki a szebb?

2018. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ki a szebb? Komolyan ezen múlna? Kinek mi a szép, gondolom.

De akkor is, ha én esetleg nem vagyok elég szép, kereshetne egy kedves, szép lányt.

És nem mellesleg egy csomó pasi választ párjául nem cicababa nőt, mert az kedves, humoros, laza, inteligens, stb.

Amúgy elképzelhető, hogy mivel szép a barátnője, könnyebben megbocsát. De te ezt nem érted. Mert szereti, nem azért van vele, hogy megdugja. Törődőik vele. Szerelmes.

2018. júl. 9. 16:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Vágyon, gyerek minyá a képben.
2018. júl. 9. 16:19
 5/10 A kérdező kommentje:
* minyá = nincs (hülye, értelmetlen auto correct)
2018. júl. 9. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőjével van együtt, te meg a harmadik fél vagy. Ennyi és nincs tovább. A többi csak rizsa. Tombolhatsz a dühtől, szidhatod a csajt, akkor is ő van együtt a férfival. És tudod miért? Mert a szerelmed így akarja.
2018. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Ja így már értem, akkor te a csajra(külsejére) vagy féltékeny?

Lehet akár mit is mondani, de elég sok ember a külsőre megy még ha ezért el is kell tűrnie néhány dolgot!

2018. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny a csaj külsejére. Szerelmes vagyok egy férfiba, akinek van egy olyan barátnője, aki szarul bánik vele.
2018. júl. 9. 17:28
 9/10 A kérdező kommentje:
#4 *Vagyon,
2018. júl. 9. 17:29
 10/10 anonim válasza:

Hallottál már a szerelemről?

A srác szerelmes a csajba, így viselkedhet bármilyen csúnyán vele, akkor is őt fogja szeretni.

2018. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!