Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hónapja együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja együtt vagyunk lassan, de a párom még mindig fenn van Tinderen, ez normális?

Figyelt kérdés

Tudom, nem sok ideje vagyunk együtt, emiatt sem akarok belőle ügyet csinálni... De én rég töröltem a profilomat, mondván, hogy ha ez komoly lesz, azért, ha nem, akkor meg azért, mert kell egy kis pihenés az esetleges csalódás után. Ma meg egy közeli barátom küldött egy képet egy profilról, hogy ez nem az én barátom? De, ő volt az..


Mi is itt ismerkedtünk meg, aztán komolyabbra fordultak a dolgok, ő mondta, hogy szeretne velem lenni és már mindenkinek úgy említ, mint a barátnője. Szóval igen, biztos, hogy számára is ez egy kapcsolat, de nem tudom ezt hova tenni.


Nem akarok rászólni meg arra utasítani, hogy törölje magát, de nem tudom, ez mennyire normális. Ő tudja, hogy én már nem vagyok fenn, mivel előtte töröltem, poénosan megjegyezve, hogy erre már nincs szükség. :/


2018. júl. 4. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Még friss a kapcsolat ne szólj neki semmit,várj meg vele ha meg mindig fent lesz tedd szóvá neki.
2018. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom is fenn volt mielőtt összejöttünk, de ő törölte is magát azóta. És nem is toleráltam volna ha továbbra is használja, hisz aki fenn van, nyilván nem véletlenül teszi azt. Nyugodtan mondd meg neki hogy zavar, s mivel tekintve hogy barátnője van, semmi keresnivalója azon a szennyappon.
2018. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 NDSM ***** válasza:
83%
Ha nem írogat másoknak, akkor rendben van, de illene neki is törölnie magát! Igaz az is lehet, hogy ő még nem érzi a kapcsolatotokat komolynak!
2018. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal attól, hogy törli az alkalmazást, még megjegyzi a profilját a tinder. Legalábbis velem volt így ilyen alkalmazásoknál, hogy rég letöröltem a telefonomról, mégis rájöttem, hogy mások látják a profilom. Nem tudom, hogy van ez, de attól, hogy látta az ismerősöd, még lehet, hogy ő letörölte az alkalmazást.
2018. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4:igen, mert sajnos az appon belül kell törölni a profilt, az app törlésével a profil megmarad.. De ezt ő is tudja, ért annyira hozzá szerintem.


Ma találkozunk, nem hozom szóba szerintem így konkrétan, csak finoman rákszérdezek, hogy amúgy ő mennyire biztos bennem vagy mennyire érzi úgy, hogy jó párost alkotunk továbbra is, ilyesmi. :) Ebből nem lehet még gond, nem annyira tolakodó, szerintem.

2018. júl. 4. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őt kell megkérdezned.


Volt kapcsolatom tinderröl. Én először csak az appot töröltem, később amikor már szükségesnek éreztem a fiókom is. De nem használtam miközben vele voltam.

2018. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván te is fent vagy, különben nem tudnád, hogy ő fent van. Az nem zavar, mi?
2018. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, en evek ota, csak nem lepek be.
2018. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7: tanulj már meg olvasni, istenem...
2018. júl. 4. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!