Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Együtt vagyok barátommal már 3 éve és kezdünk elhidegülni mit tegyek? Mit csináljak? Segítséget kérek!

3 éve vagyok együtt párommal (én 20 vagyok ő 28 éves) együtt is élünk ő lakásában de már szinte egyáltalán nem szeretkezünk szinte csak puszit ad nekem

tény rohan reggel a munkába de este azért érdemlek több törődést !!

Mintha már nem szeretne vagy megcsal vagy nem tudom de komolyan

nem akarom őt elveszíteni

Segítséget kérek hogyan tovább hogyan kezeljem és hogyan oldjam meg ezt a kialakult helyzetet ??

júl. 11. 22:59  Privát üzenet  

A válaszok
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Kezdeményezz rengeteget egy idő után észreveszi magát, ha eddig nem tudatosan csinálta.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont júl. 11. 23:08 Privát üzenet
Nem tudom, de az "ezotéria/jóslás" rovat helyett, miért nem inkább a "felnőtt parkapcsolatok/ párkapcsolati problémák" rovatba tetted a kérdést?

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont júl. 11. 23:16 Privát üzenet
Szerintem fáradt! Sok férfi így viselkedik, mert munka után kivan, és nincs ereje még veled is foglalkozni, főleg hogy régóta együtt vagytok. Szerintem egy kis változtatás nem ártana, valami közös program, ami kizökkent titeket, vagyis inkább őt a hétköznapokból. Nagyon fontos, hogy szerintem ne kezdj el vele ezen veszekedni, mert az sem vezet sok jóra. Nem tudom, te dolgozol vagy tanulsz, de ahogy olvasom több energiád van, mint neki, azért jut eszedbe, hogy esetleg megcsal. Lehet ezt a plusz energiát arra is fordíthatnád, hogy neki a kedvébe tegyél.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont júl. 11. 23:30 Privát üzenet
Hagyd pihenni, járj a kedvében, de ne nyaggasd! Ülj le vele beszélni erről!

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont júl. 11. 23:38 Privát üzenet
azért az is számít hogy amúgy ezen kívül milyen veled. ha egyébként kedves törődő, érzed hogy szeret foglalkozik veled stb, akkor nincs baj csak egyszerűen már nem most jöttetek össze, fáradt, nem annyira igényes, stb.. az én párom pl nem igényli annyira a szexet, ő konkrétan megmondta hogy borzasztóan lemerül utána, meg hogy amúgy se olyan fontos neki. nálunk is így van egyébként.. nyelves csókot nem is tudom mikor adott utoljára, szex meg tűs én heti kettő.. de amúgy meg nyaralni visz, ölelget puszilgat.. szóval ha amúgy meg nem érzed hogy más lenne akkor ok.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont júl. 12. 00:04 Privát üzenet
SzDG nevű felhasználó válasza:

Finoman, óvatosan vesd be azokat a bizonyos női praktikákat, vigyél új dolgokat a kapcsolatba, új izgalmakat, új kalandokat, nem kell ez durván ráerőltetni, de legyél egyértelműbb... És fontos a kommunikáció is.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont júl. 12. 09:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyiptomi tarot kártyámhoz szeretnék segítséget kapni aki jobban ért hozzá?
Kivetett cigánykártya értelmezéséhez kérnék segítséget? Jósnő vetette ki 56 lapos cigánykártyából online, viszont értelmezni egy tízezresembe kerülne.
Cigány kártya össze olvasásához szeretnék segítséget. Valaki tudd benne segíteni?
SZeretnék értelmezési segítséget kérni párkapcsolati témával kapcsolatban. Cigánykártya jóslásánál mit jelent ha ezek a lapok jönnek ki?
Ismer valaki esztergomban egy jó jósnőt? Köszönöm előre is a segítséget!
Segítséget kérek, mit jelenthez ez?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!