Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyok barátommal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyok barátommal már 3 éve és kezdünk elhidegülni mit tegyek? Mit csináljak? Segítséget kérek!

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt párommal (én 20 vagyok ő 28 éves) együtt is élünk ő lakásában de már szinte egyáltalán nem szeretkezünk szinte csak puszit ad nekem

tény rohan reggel a munkába de este azért érdemlek több törődést !!

Mintha már nem szeretne vagy megcsal vagy nem tudom de komolyan

nem akarom őt elveszíteni

Segítséget kérek hogyan tovább hogyan kezeljem és hogyan oldjam meg ezt a kialakult helyzetet ??


2018. júl. 11. 22:59
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Kezdeményezz rengeteget egy idő után észreveszi magát, ha eddig nem tudatosan csinálta.
2018. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de az "ezotéria/jóslás" rovat helyett, miért nem inkább a "felnőtt parkapcsolatok/ párkapcsolati problémák" rovatba tetted a kérdést?
2018. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem fáradt! Sok férfi így viselkedik, mert munka után kivan, és nincs ereje még veled is foglalkozni, főleg hogy régóta együtt vagytok. Szerintem egy kis változtatás nem ártana, valami közös program, ami kizökkent titeket, vagyis inkább őt a hétköznapokból. Nagyon fontos, hogy szerintem ne kezdj el vele ezen veszekedni, mert az sem vezet sok jóra. Nem tudom, te dolgozol vagy tanulsz, de ahogy olvasom több energiád van, mint neki, azért jut eszedbe, hogy esetleg megcsal. Lehet ezt a plusz energiát arra is fordíthatnád, hogy neki a kedvébe tegyél.
2018. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
89%
Hagyd pihenni, járj a kedvében, de ne nyaggasd! Ülj le vele beszélni erről!
2018. júl. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért az is számít hogy amúgy ezen kívül milyen veled. ha egyébként kedves törődő, érzed hogy szeret foglalkozik veled stb, akkor nincs baj csak egyszerűen már nem most jöttetek össze, fáradt, nem annyira igényes, stb.. az én párom pl nem igényli annyira a szexet, ő konkrétan megmondta hogy borzasztóan lemerül utána, meg hogy amúgy se olyan fontos neki. nálunk is így van egyébként.. nyelves csókot nem is tudom mikor adott utoljára, szex meg tűs én heti kettő.. de amúgy meg nyaralni visz, ölelget puszilgat.. szóval ha amúgy meg nem érzed hogy más lenne akkor ok.
2018. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Finoman, óvatosan vesd be azokat a bizonyos női praktikákat, vigyél új dolgokat a kapcsolatba, új izgalmakat, új kalandokat, nem kell ez durván ráerőltetni, de legyél egyértelműbb... És fontos a kommunikáció is.
2018. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!