Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, hogy a párom családja teljesen ránk akaszkodik?

Figyelt kérdés

Minden évben elmegyünk kettesben nyaralni, aztán az én családommal is pár napra meg az övével is. Erre most a szülei kitalálták, hogy ők is jönnek a mi "romantikus" nyaralásunkra és velünk lesznek. Engem senki meg sem kérdezett erről, holott én szerveztem mindent, csak párom közölte, hogy lehet így lesz.. és zavar, hogy nem mondott nemet nekik, de nem is igazán őt hibáztatom, mert az én szüleimnek ilyen soha eszükbe sem jutna. Ez már nem az első eset, hogy kitalálnak ilyet, de eddig sikerült megoldani. Nem lenne gond, ha megtehetném, hogy kifizetek még egy nyaralást, de csak erre telik jelenleg, és így már semmi kedvem az egészhez..szerettem volna kettesben tölteni azt a pár napot amire egész évben vártam. Miért nem lehet egy kis magánéletünk? 22 évesek vagyunk.


22/L


2018. júl. 12. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És a párod miért nem mondta meg a családjának, hogy kettesben szeretnétek menni?
2018. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem ebben a szituban csak akkor fogsz tudni BÁRMI olyat elérni, ami afelé billenti a mérleget, amit te szeretnél, ha kérlelhetetlenül beadod a párodnak az ultimátumot a nyaralásra vonatkozóan: vagy csak veled megy nyaralni, vagy a családjával, de ha utóbbi, akkor téged többé nem lát.
2018. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Közöld vele, hogy most segget csinált a szájából. Azt meg kösd a lelkére, hogy legközelebb együtt szervezzétek az ilyen dolgokat, ne egymástól függetlenül.

31/f

2018. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen azért az számomra is érdekes, hogy a párod ezt a te megkérdezésed nélkül intézte/ráblólintott..


Nálnk pl ez úgy zajlik, hogy majd megbeszéljük a másikkal, és meglátjuk/egyeztetjük,hogy legyen...


Mgyarul nem vettél részt a döntéshozatalban, holott egy pár vagytok. Ezért szólnék mondjuk.

27N

2018. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!