Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a párotok azt mondaná, hogy fogynotok kéne?

Figyelt kérdés

Ahhoz képest, hogy megismerkedtünk 5 kilót híztam. Folyamatosan cukkolt, hogy mikor kezdek már diétázni, hol tartok, csinálom-e, míg egyik nap kitört belőle, hogy ő így már nem kíván és nagyon fogynom kellene legalább 20 kilót...

Mit tennétek ebben az esetben a fogyáson kívül? Azóta rejtegetem magam előtte, szégyellem magam, nem érzem magam már olyan önfeledtnek, úgy érzem sosem leszek elég jó és vékony neki. Vagy ezt csak bebeszélem magamnak és nem jól látom a helyzetet? Szerintetek?



2018. júl. 12. 20:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%

Nő vagy férfi vagy?

De minde1 is mert ez nem korrekt tőle!

2018. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
férfi mondta, én nő vagyok
2018. júl. 12. 20:32
 3/34 anonim ***** válasza:
89%

Megkérdezném tőle, hogy ha már eleve túl dagi voltam az ismerkedésünkkor is az ő ízléséhez, akkor minek jött velem össze?

Amúgy a tükör elé állnék, és megbámulnám magam. Elgondolkoznék, hogy vajon lehet-e valami abban, amit mond, esetleg nem vagyok-e tényleg egészségtelenül túlsúlyos (most rólad pl nem tudni, hogy 100 kiló vagy, vagy 50).

Ha arra jutnék, hogy tényleg igaza van, és én magam is fogyni szeretnék, akkor megkérdezném tőle, hogy akkor mostantól mit sportolunk? (Ha már én formába hozom magam, akkor csatlakozhat ő is nyugodtan)

Ha én magam nem érzem úgy, hogy le kéne fogynom, akkor megmondanám neki, hogy "sorry bro, így érzem jól magam, a te döntésed, hogy kellek-e így is".

2018. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Te jól érzed magad a bőrödben? Csak akkor kezd el fogyni ha te is szeretnél. Nekem is volt ilyen pasim. Kivágtam a fenébe, pedig semmi felesleg nem volt rajtam. Baromira le tudja rombolni az ember önbizalmát.
2018. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
18%

Biztos, hogy csak 5 kg-t híztál? Kétlem, hogy amiatt hisztizne a párod.

Szerintem ott jóval több kg van, mint 5. Hisz, ha ő 20-at mond, te meg csak 5-öt, akkor valahol a kettő között van az igazság, kb tizenpár kg.


Inkább add le azt a pár kg-t, ha valóban csak 5-ről van szó. Itt a nyár, lehet menni úszni, futni, kocogni, lehet jógázni és lehet odafigyelni az étkezésre.


Nem homokba kéne dugni a fejed, hanem elgondolkodni a történteken.

2018. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

Én örülnék, hogy annyira figyel rám, hogy észreveszi. Anyámnak pl. az se tűnne fel, ha húsz kiló plusszal járkálnék. Azt mondaná, de csinos vagy, gyerekem!

20 kilót biztos nem kell fogynod, de ha zavar, akkor leadhatsz párat.

2018. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
80 kg vagyok most, ami valóban nem kevés, de 75 voltam mikor összejöttünk. Már akkor célozgatott a diétára, de mikor mondtam, hogy én így jól érzem magam a bőrömben, csak nem szeretnék már hízni, akkor tört ki belőle, hogy 20 kiló is lemehetne... Nagyon rosszul érintett és szörnyen érzem magam előtte.
2018. júl. 12. 20:39
 8/34 anonim ***** válasza:
23%

Tudod, egyszer betelik mindenkinél a pohár. Ha már akkor célozgatott, hogy fogyj le, akkor már pengeélen táncoltál, ergó még éppenhogy elfogadta, hogy ilyen elhízott vagy. De már ezzel a plusz 5 kg-val így az összkép összességében már számára zavaró.


Fogadd el, vagy keress egy olyan pasit, aki ennyire elhízottan is azt mondja neked, hogy a világ szépe vagy.


Nem akarnál az egészséged miatt lefogyni?

2018. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem itt nem azon van a hangsúly, hogy igaza van-e, hanem a szándékon. A Kérdező pasijának az indoka az, hogy neki így már nem áll fel. Rohadtul szeretheti a párját, tényleg. Ha csupán azért kapnék ilyen megjegyzést, mert a másik aggódna az egészségemért (ez nyilván nem 5 kiló felesleg esetében áll fenn), azt akár még értékelni is tudnám.
2018. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértem és elfogadom, hogy nem minden pasinak tetszenek a vaskosabb nők. Csak azt nem értem, hogy miért van velem évek óta és miért kellettem neki már a kapcsolatunk elején is, pedig akkor se voltam vékony...
2018. júl. 12. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!