Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt mondaná nektek?

Figyelt kérdés
"Le kellett kicsit alázni, mert túl beképzeltnek tűntél."
2018. júl. 8. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiraknám a ház elé a cuccaival együtt ugyanezzel a szöveggel.
2018. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1: +1

Csak én nem mennék le arra a kommunikációs színvonalra. :)

2018. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszlát!
2018. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék össze olyannal, aki lealáz.
2018. júl. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Elgondolkodnék, hogy hogy viselkedtem. Ha tényleg egy beképzelt idiótaként, akkor változtatnék, ha nem, akkor meg a komplexusai felől érdeklődnék.
2018. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Amikor lealázott, neked fel sem tűnt, vagy feltűnt, csak nem zavart? Vagy zavart, de ennek ellenére összejöttél vele? Vagy akkor még nem zavart, csak most, hogy újra szóbakerült?


Én nem tudom beleélni magam a helyzetbe, több eszem van annál, hogy ilyenbe keveredjek.

2018. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem mutatom ki ezzel kapcsolatban az érzelmeimet, de másnap a cuccai a ház előtt egy kukás szatyorban lesznek, hozzá egy levéllel, amiben leírom a miértjét. Ha jó fej akarok lenni, kis pénzt is kap arra, hogy megszálljon pár napra egy hotelban.
2018. júl. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha beképzeltnek tűntem, akkor mivel fogtam meg? A külsőm elég neki, és annyi? Kell a francnak egy ilyen pasi.
2018. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%

Ajánlom mindenki figyelmébe hogy a 8 válaszoló közül egyedül az 5ös gondolkodna el magán az összes többi el sem jut odáig hogy elgondolkozzon azon hogy esetleg benne is lehet hiba.


Ugyanis vannak olyan emberek akiket tényleg a helyükre kell/kellene rakni.


Vagy ti ilyenekkel nem találkoztatok még?!

2018. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

#9:

Sok ilyen embert ismerek, csak én nem szorulok rá, összejöjjek ilyenekkel.

2018. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!