Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéreti magát a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéreti magát a barátnőm?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, akit ugyan nagyon szeretek, de egyszerűen még nem akar velem lefeküdni.

Évek óta ismerjük egymást, hivatalosan egy hete jöttünk össze, én még aznap este le akartam feküdni vele, de ez szeritne túl korai, így csak orál volt.

Ez nem zavarna, hiszen még csak 17, de előttem volt, hogy bulikban random csávókkal lefeküdnt, elmondása szerint 24 pasival volt már, ezzel szemben én szűz vagyok, és már éget a vágy.

Hogyan vegyem rá, hogy lefeküdjünk?

19/F



2018. júl. 13. 18:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Óvakodj az olyan nőtől, akinek több exe van, mint ujja.
2018. júl. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem próbáltad még, hogy fizetsz neki? Legalább gyakorol egy kicsit a felnőttkori munkájához.
2018. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Akkor jársz a legjobban, ha nem fekszel le vele. Vagy 2 gumival :D
2018. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
17 évesen, 24 pasi....? Szexre jó, társnak nem!
2018. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Na most vagy az van, hogy a tündérvirágszál szeret lódítani (szerintem igen) és ő is szűz, vagy a barátnődnek már olyan híre van, amit nem biztos, hogy te szívesen hallanál.
2018. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom pénzt kellene neki virítanod,hiszen ehhez szokott.Anélkül mit vársz?
2018. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem hogy 24 pasival szexelt volna,és meg be sem töltötte a 18-at,de ha ez igaz,gratulálok hogy egy ilyen lánnyal jöttel össze sokáig nem hiszem hogy tart.De biztos hazudott neked mert ha 24 pasival már eddig szexelt akkor már lefeküdt volna veled is,de kitudja az is meg lehet hogy szűz
2018. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

És mi érdeke lenne egy szűz lánynak, hogy 24 pasit bekamuzzon?

Ha attól fél, hogy azért nem kellenél neki mert szűz akkor egyet vagy kettőt mondott volna.

Ha meg 24-et mond akkor nem tudom mi az isten nyila neki a korai...

2018. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
@8: Mert a lány tapasztalatlan és világtalan tini, azért. Nyilván népszerűbbnek akarja láttatni magát, ezért fel se fogja, hogy a 24 férfi nem büszkeség, hanem inkább szégyellnivaló.
2018. júl. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

#9

Egy év múlva már szavazhatna az ország politikai helyzetéről, érettségizik és talán fősulira is megy.

Ennél azért értelmesebb egy 17 éves lány. Szerintem csak szívatja a kérdezőt vagy valamilyen érdeke van neki ezzel a kapcsolattal.

Annyi biztos, hogy ilyen lánnyal semmi komolyat nem terveznék. Nővel sem igazán, akinek, ha összemérnéd a különböző péniszek hosszát amit élete során magába engedett akkor olyan hosszú lenne, hogy a vak eltapogatózhatna rajta Szentpétervárig és vissza.

2018. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!