Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem foglalkozik velem, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem foglalkozik velem, én meg az életem adnám neki, hagynom kéne? Vagy vajon kéreti magát? és igazából érdeklem?

Figyelt kérdés

van egy lány akivel sokat irogatok. chatelünk ,meg érezheti már ,hogy akarok valamit. de nincs felőle semmi ellenállás. ebből úgy tűnik ,mintha ő teljesen nyitna a dolog felé :) csak ,hogy magától egyszer nem írna. ha írok nagyon kedves meg kérdezősködik. de ,hogy ezeket a kedvességeket elérjem minimum egy szia mizu-t kell írni onnan ő is folytatja.

16 vagyok a lány is, de ilyen visszahúzódóbb. de tényleg régóta szeretem, és nem érdekel más már régóta. pár éve. kicsit nyálas de ez van:)


2012. dec. 10. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanulatlan gyermeki lélek, idővel meglásd változni fogsz.
2012. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nálam a hasonló helyzet volt....a vége az lett, hogy elfelejtettem és találtam egy nála sokkal jobbat :D

Most komolyan szerintem senki nem érdemli meg, hogy valaki rohangáljon utána.

Meg ez nem biztos, hogy mindenkire igaz....de én is olyan vagyok, hogy ha valaki rámír írkálok én vele nagyon szívesen annak ellenére, hogy abszolut nem érdekel.....

2012. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Életedet adnád neki = RABSZOLGAFAJZAT! Kutyába se leszel nézve egy párkapcsolatban sem ezzel a hozzállással. Wv- papír helyett segtörlőnek király leszel.
2012. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!