Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne legyek féltékeny a barátom testvérének barátnőjére?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok megelégedve teljes mértékben önmagammal, nem látom elég szépnek magam és úgy érzem mindenben rosszul teljesítek,semmi sem sikerül mostanában,hiába tűzök ki célt magam elé és próbálok hinni.

A lány gyönyörű, és nagyon tehetséges és mindig mikor ott vagyok náluk és ott van a lány kicsit el megy a kedvem, mert arra gondolok, hogy a szerelmem is kereshetne egy szebb és talpraesettebb lányt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nagyon csúnya dolog ez tőlem, hogy féltékenykedem, zavar hogy ezt érzem, nem akarok rossz ember lenni....

Szeretnék valahogy tenni ellene.



2018. júl. 14. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard más 'hátizsákját' felvenni, mert lehet, hogy fel sem tudnál állni vele. Ezt úgy értem, hogy ne irigykedj senkire, mert lehet, hogy te a szépségét szeretnéd, viszont nincs fogalmad róla, hogy az élete más területén milyen problémákkal kűzd.
2018. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Két dolog.


Te nem féltékeny vagy, hanem irigy.

(Röviden: Féltékenységnél azt akarod, hogy ami a tiéd az a tiéd maradjon (félsz az elvesztésétől). Irigységnél pedig azt akarod, hogy ami nem a tiéd az a tiéd legyen (a másik kárára is akár).)


Egyébként az írásod alapján nem vagy rossz ember. Tessék összeszedni magadat és utána el fog ez múlni. Csinálj rövidebb és konkrétabb célokat az életedben, amiket könnyebb teljesíteni.


Pl ha leakarod futni a félmaratont, akkor ne 21 km-t akarj futni elsőre, hanem 1 km-t, aztán 3-t, aztán 5-öt, aztán 10-et...

2018. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet akire féltékeny vagy az nem szép,csak valakinek az jön be,amire te vagy féltékeny az már szerelem
2018. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szepseg nem minden. En bun ronda vagyok, es sokszor bena, a parom pedig gyonyoru, es szinte tokeletes. Barkit megkaphatna, de o megis engem akar, es mar tobb, mint 10 eve. Volt gyonyoru tarsa is elottem, es megis engem valasztott, azt mondja, velem boldog. En az elejen elengedtem ezt a dolgot arra gondolva, hogy lehet hamarosan lecserel, de addig szeretnem maximalisan kielvezni azt az erzest, boldogsagot, hogy most velem van. Ha nem igy tettem volna, most ez a tizen egynehany ev vegig aggodassal telt volna, mikozben meg mindig velem van... :)

A masik: A szepseg mulando. Nezd meg a sok gyonyoru not, akit a kulseje miatt valasztottak, hogy retteg az elvesztesetol. Plasztikaztatnak orrba-szajba, terdfelvarras, rancfelvarras, botox, aztan megis elhagyjak oket egy fiatalabbert. Es ok sose mernek olyan felszabadultan elni, szeretni, elvezni az eletet, mint pl en, akit sose az erdekel egy nyari kozos programon, hogy epp hogy all a hajam, kihuzodott-e egy szal a selyemszoknyamon, kilatszik-e a melltartom pantja a polo alol stb., hanen egyszeruen csak felszabadult, es boldog vagyok. :) En egy szep novel sem cserelnek.

2018. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátodnak így vagy jó ahogy vagy, Senki sem tökésletes még az a másik lány sem.

Ne görcsölj ezen, fogadd el magad ilyennek amilyen vagy, hisz a barátod igy szeret. Ha nem így lenne akkor már lapátra tett volna.

2018. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Volt már gyönyörű, tökéletes barátnőm is, meg kevésbé szép is. A tökéletes mellett állandóan azon görcsöltem, hogy nehogy valamit elszúrjak, és elég vonzó legyek számára mindig. A kevésbé széppel pedig semmi görcs nem volt bennem, vele sokkal boldogabb voltam.
2018. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
#6 - Ezt ugye nem nyugtató szövegnek gondoltad?
2018. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is, csak azzal a különbséggel, hogy én nem láttam őt kiemelkedő személyiségnek, pont ezért nem értettem, hogy miért ő a család kedvence. Később rájöttem a válaszra... Ezért persze nem a csajt hibáztatom már, nem ő tehet arról a helyzetről, amibe ő is csak belekerült, csak neki pont szerencsésen alakult.


Ha nem éreztetik veled, hogy rosszabb lennék bármiben is a lánynál, akkor próbáld elengedni a dolgot, mert csak magadnak generálod a feszültséget. Ha őt föléd emelik, és éreztetik veled, hogy te nem érsz annyit, akkor meg nálatok találkozzatok. Én is így csinálom, és így sokkal nyugodtabb az életem. Nem fogok valakivel versenyezni, ha egyszerűen nem tudok egy szintre kerülni vele. Néha odamegyek, de ennyi. Persze most már kedveskedik mindenki, de én sosem fogom tudni elfelejteni azt az időszakot, amikor még új volt a lány, ezért én szinte nem is léteztem számukra.


22/N

2018. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!