Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kell kb. egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell kb. egy átlagos pasinak egy hónapban költenie a barátnőjére átlagban?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
sok mindentől függ de nem olcsó mulatság barátnőt fenttartani
2016. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
200+áfa
2016. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Ez sok dolog függvénye.

Egyrészt a közös időtök mivel megy el(nem lehet folyton dugni...)?

Én étterembe szoktam vinni az enyémet, kirándlni, apró ajándékokat venni. Kb havi 30-40 extra költséget jelent, de ebben benne van az én részem is(lásd étterem).

Mondjuk az én barátnőm elég ktg.kímélő.

Ey 30 feletti lény nem kerül annyiba, mert van saját jövedelme amiből költ is. 30 alatt jellemzően szeretnek élősködni, még ha többet is keres nálad.

Ráadásul fesztiválozni akarnak, bulizni hétvégente(ami soha nem olyan költséges egy nőnek), meg koncertekre menni és ezeket egy főre is nehéz finanszírozni, de kettőre már szinte lehetetlen.

2016. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

200+ÁFA XD kész!


Ideális esetben van neki is munkája, tehát nem "kell". Ha már költeni "kell" rá, akkor ne legyen, keressen egy endit vagy árpit magának.

2016. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

0 - öt számjegyű összeg... Valakinek talán hat is, meg hét...


Volt már minden.


23/F

2016. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amennyit a pénztárcája enged és viszont.
2016. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

...

jobb esetben az az átlagos pasi nem a barátnőjére költ, hanem a párkapcsolatukra. Vagyis akkor, ha elviszi egy étterembe, valamilyen programra, stb., akkor azzal a kapcsolatukba fektet bele: közös élmények, szorosabb kapocs, kevesebb esély az ellaposodásra és társaik.

Természetesen ez normális esetben a nőnek is pénzbe kerül, nemcsak a férfinak! És számomra, de ez én vagyok, az a jó, ha többé-kevésbé keresetarányosan. Nem filléreskedve, csak úgy viszonylag.

Ha téged zavar, ha egy nőre többet kell költeni, mint amit ő tud rád, akkor pl. teljes állásban dolgozóként ne jöjj össze egy diáklánnyal, aki jobb esetben is csak félállásban tud dolgozni. Ha tud és akar. Ha pedig diáklánnyal jössz össze, akkor ez van, valószínűleg többet kell a közös programokra költened, de szerintem (hangsúlyozom, ez az én véleményem) más módon visszajön. És még a kocka is fordulhat idővel.


Aki meg elvárja, hogy költsenek rá, de vissza semmit nem ad, az meg annyit is ér...

2016. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amennyit átutal a barátnő, azt illik rákölteni.
2016. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miert KELLENE bármennyit is?
2016. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden pénzbe kerül: enni, szórakozni, utazni, szállás, ruha, strand, szórakozóhely,...
2016. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!