Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás egy se vele se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás egy se vele se nélküle kapcsolatra? Milyen modszerek vannak szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés

17éves lány vok és 1hete lett vége a 9honapos kapcsolatomnak. közös megegyezéssel szakitottunk

az okai:

-minden kis apróságon öszevesztünk

-kezdtük megszokni egymást

-fiatalnak érzem magam az elkötelezettséghez

-és egy 3.személy aki tetszik nekem

de soha senki nem vt ilyen megértö és akkor ugy érzetem könnyü lesz utánna de most nagyon hiányzik. a 3.személy az még mindig tetszik de ö vele nem tudnám elképzelni azt amit az exemel. megbántani sem akarom többé mert elég sértödékeny vok de tudom h még ö is szeret meg én is de nem biztos h ujra akarom kezdeni vele.összevok zavarodva,és a szivem szakad meg ha látom.

se vele se nélküle érzés.és nem akarom még maganm nagyon elközelezni sem

mi lehet erre a megoldás?


2008. nov. 1. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem várj, egy kis idő elteltével majd jobban körvonalazódik benned, hogy mit is akarsz. Ismerkedj, éld az életed, úgyis érezni fogod majd ha hiányzik az a valaki az életedből.
2008. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
legyél EMO
2008. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ha egy kicsit jobban tudnád, hogy tényleg őt akarod, akkor azt mondanám, veszekedjetek, üvöltözzetek egymással, aztán béküljetek ki és szeressétek egymást. A párommal nagyon sok a súrlódás, a veszekedés, de mindig jobb vele, mint nélküle, pedig ha gáz van, akkor mindkettőnk gyilkos dolgokat tud gondolni-mondani-csinálni.

De fiatal vagy, és tényleg nem tűnsz biztosnak, hogy őt akarod, ha más is tetszik, és ha alapvetően "nem akarod elkötelezni magad". Vedd tudomásul, hogy temperamentumos vagy, lehet, hogy hisztis, kötekedő és nehéz természet is. De ettől még biztosan szerethető is, és van aki ugyan sokat fog veszekedni veled, és kölcsönösen szívjátok majd egymás vérét állandóan, de szeretni fog. Hogy ő ki, mikor leled meg, vagy épp az ex az... hát ezt neked kell kideríteni. De előbb szeresd magad és fogadd el hogy ilyen vagy.

2008. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!