Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, van valami megoldás?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Lehet rossz a kategória, bocsánat, de enm tudtam, hova írjam.

Nos, nekem sosem volt párkapcsolatom. Már-már kezdtem belebetegedni. A arátaim viszont mindenben támogattak. Legeleinte egy hármas barátság tagja voltam, de az egyik lánnyal mindig is lelkileg közelebb álltunk egymáshoz. Legjobb barátnők lettünk. Aztán elkezdtünk egyre többet veszekedni, így lett egy másik legjobb barátnőm. Ők ketten voltak azok, akiknek mindent elmondtam, és mindig mellettem álltak.

Aztán lett egy barátom. Else hittem,annyira megörültem neki. Ő is az iskolánkba jár. Már eleve féltem, hogy hogy fogom az időmet beosztani. A legjobb barátnőm, akivel lelkileg elég közel álltunk egymáshoz, nagyon jól kezelte a helyzetet, összebarátkozott a fiúval, és nem zavarja, hogy minden szünetben a fiúval vagyok. A másik legjobb barátnőmmel viszont eltávolodtunk. Ő feleslegnek érzi magát nálam. Megismerkedett pár csajjal, és folyton velük van. HA én megyek oda, akkor meg én érzem magamat feleslegnek. És most nem tudom, hogy hogy oldjam meg. Gondoltam arra, hogy ne minden szünetben legyek együtt a fiúmmal, de akkor meg nagyon hiányzik...Mit tudok tenni, hogy mindenkinek jó legyen?:(


2011. nov. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
a barátnőiddel pl suli után találkozhatnál :)
2011. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 atilis ***** válasza:
El kell döntened, hogy ki a fontosabb. Ennyire egyszerű. Leszünk legjobb barik? Ennyire egyszerű.
2011. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

De legjobb barát és pasi között hogy döntsek?:(

Mert mindkettő ugyanolyan fontos. CSak nekem új ez az egész, és kell egy kis idő, mire beletanulok.

Szívesen lennék mindig a pasimmal, csak félek, hogy a barátságokat is elvesztem.

2011. nov. 14. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy igazi barátnő ezt megérti! Örül a boldogságodnak és nem érezteti azt veled, hogy "feleslegesnek" érzi magát. Az az igazi barátnőd aki jól kezelte a dolgot. Becsüld meg! A másikkal meg ne törődj.
2011. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!