Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Mi 20 évesek vagyunk. 9 hónapja vagyunk együtt. Most 22 hetes terhes vagyok.Együtt is élünk. Ő dolgozik térkövezik meg ilyenek. Kb 3 napja vettem észre hogy egy kicsit másképp viselkedik és nem tudom hogy miért.Pl: nem küld annyi visszahívós sms-t mint amennyit szokott. Nálunk a visszahívós sms azt jelenti hogy Nagyon Szeretlek!És mindig egyre később ér haza a munkából.De ő állítja hogy nincs senkije és hogy engem szeret.Azt is mondta hogy kísérjem el a munkahelyére hogy lássam nincs senkije.Nem tudom mit higyjek!Félek hogy megcsal!
2010. jún. 18. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem küld sms-t akkor azt hiszed hogy nem szeret? ez kicsit gáz :S

Szerintem te bonyolítod meg a dolgokat

22F

2010. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Higgyél neki, ha azt mondja szeret akkor csak úgy van!

Miért hazudna?

A visszahívós sms-ről annyit velem is volt ilyn küldözgetős téma és nagy hülyeség

2010. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ajj!Ne parázz már!Lehet h elfoglaltabb mint máskor,ezért nem küldd annyi vh-t.Ezer más dolog lehet.
2010. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha már azt is mondja,hogy nyugodtan kísérd el a munkahelyére,hogy meglásd nincs senkije,akkor valószínűleg úgy is van.A visszahívós smsekhez meg annyit,hogy lehet,hogy sok munkája van és azért nincs ideje azzal foglalkozni,hogy küldözgessen.Ne légy házsártos meg féltékeny,mert ha mégis megcsal,ezért fogja megtenni.3 nap után meg főleg ne idegeskedj.Neked se tesz jót,nemhogy a párkapcsolatodnak:)

20L

2010. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
minek kellett ilyen korán gyereket vállalni?? kb. fél év után?? nem is ismered még.. amugy ja, lehet, h megcsal.. tod, 1 20 éves pasinak nem az a legfőbb vágya, h pelenkákat cseréljen.. már bocs.. :S ez a véleményem..
2010. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt. Ha további furcsa jeleket tapasztalsz, az lehet gyanús. De attól még nem kell egyből rosszra gondolni. Nem biztos, hogy megcsal. Lehet, hogy csak nem olyan jókedvű, vagy a munkatársai meghívják sörözni, stb. Amúgy meg az nem bizonyíték, hogy elhív munkahelyére. Ha később jön haza, attól még lehet, hogy munkahelye után máshova megy. De fő a bizalom egyelőre, és úgyis észre fogod venni, ha hazudik (ha ismered eléggé), aztán majd kiderül. De ha már tényleg nagyon gyanakszol, ne mondd neki, mert akkor lehet, hogy pont ezzel váltod ki, hogy megcsaljon. Hanem nyomozd ki te magad egyedül. Nézd meg, hogy mit csinál munkaidő után. Akkor lehet, hogy kiderül, hogy csak dumál a munkatársaival. Meg ha baj van, először próbáld vele megbeszélni, hogy mi a baj, és hátha tudsz neki segíteni, vagy hogy te elrontottál-e valamit. Lehet, hogy csak nyugalomra vágyik, és elmegy sétálni. Ezer féle variáció van, nem biztos, hogy megcsal.


De ha ennyire nem bízol benne, meg egyáltalán, 9 hónapja vagytok együtt és már javában benne vagy a terhességben, ez azért nagy felelőtlenség. Legalább ismerted volna meg alaposan a gyereked apját, mielőtt akárkitől gyereket vállalsz. Nekem 16 évesen több eszem volt.

21/L

2010. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.. sztem biztos a " biztonságos " megszakitásos " védekezési módszer " volt az oka.. :))
2010. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!