Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom? :- (Nem olyan ő (? )

Figyelt kérdés
Volt neki egy régi msn-je amin nem tudott belépni mert a jelszavát nem fogadta el,de most megtaláltam egy beszélgetést egy ancsi nevű emberrel beszélgetni,az írások alapján nem hiszem hogy párom lenne nem így szokott írni!lehet hogy feltörték neki,de ő nem msn-zik,nem szeret beszélgetni!de csak 3x volt ilyen előtte és most nem,csak most találtam rá.
2010. dec. 15. 20:09
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
amugy minden rendben mindig eggyütt vagyunk,mindig mind tudunk a másikról.azt mondja ő már rég nem msn-zik több mint 1éve akkor se szokott csak egy kolegájával.nem haudós sose csalt meg senkit.őszinte és hűség,de érdekelne mit szólstok
2010. dec. 15. 20:10
 2/53 anonim ***** válasza:
Testvére/haverja nem használta a gépet?
2010. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
azt mondja nem tudja mi ez nem ismer senki ancsit /mki azt mond amit akar,tudom/de tényleg nem egy olyan ember aki rajta lóg a neten.nincs semmi feltünő jel.és ez csaj mert az msn címe laura....!!És ír olyat is ceretlek de írásai alapján nem ő és olyan is van benne hogy kinek mikor jó de honnan tudja a párom h ő mikor tud feljönni mert írt neki pontos időt,na én a párommal mindig eggyütt vok,bocs a helyesírási hibákért de gyorsan írok.
2010. dec. 15. 20:13
 4/53 anonim ***** válasza:
Nagyon sokmnden lehet meglepődni. Jelszót feltörni nem lehet csak úgy, nem létezik hozzá program! és nem is lesz, nem hülyék a rendszer kitalálói:) Tuti ő beszélt Ancsival, sajnálom, ha csak nem tesója is használta. Voltbarátnőmben én is megbiztam, de teljesen, aztán kiderült milyen.
2010. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:

jaj de birom, amikor 'véletlen' ráakadnak a csajok a pasijuk msn beszélgetésükre.

A sok süsü pasi, aki menti az előzményeket...

De nem! A sok kiváncsi lány, aki nem bír megülni a pics..ján. Általánosítás, ne vedd rád.

Higyj neki, nincs értelme ilyenen rágódni, ha ismered, és bízol benne, akkor töröld ki a beszélgetést aztán el van simítva a dolog.

2010. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
ketten élünk,senki se használja.de szeret mondtam neki elköltözk azt mondta nem engedi mindig megbeszélünk mindent.nincs is vitánk semmiben,ez egy nagyon jó kapcsolat,és érzem h szeret.b.nőm azt mondja lehet vki feltörte direkt
2010. dec. 15. 20:16
 7/53 A kérdező kommentje:
fellehet törni iwiw-vet is bármit.és tök véletlen mentem be. a saját oldalamon leltem rá ha vki msn-zik kitörli utána párom nem tagad de azt mondja ő írta nem tudja kiaz,tényleg hűséges.lehet süsü vok,de most komolya,azt mondja ő se tudna mit tenne a helyemben megért de ő senkivel beszélget régóta tényleg.köszi a válaszokat
2010. dec. 15. 20:19
 8/53 anonim ***** válasza:
De nem lehet feltröni!!!! Tudom, hogy hihetetlen, de nincs olyan program!!!! nem létezik!!!! csak úgy lehet feltörni, ha egyszerű a jelszó, pl. kutya neve:S Nem szétszakítani akarlak, csak azt mondom nem lehet feltörni! esélytelen! hidd el.
2010. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
jaj rosszul írtam+"nem ő írta,nem tagad semmit"valahogy így írtam,jaj a lényeg sztem nem tenne ilyet,tökre nem olyan ő most dolgozik addig nem hagyott békén míg elnem mondtam neki mi a bajom mert akkor szerettem volna megbeszélni mikor hazaér
2010. dec. 15. 20:21
 10/53 A kérdező kommentje:
de sok ismimnek feltörték már,nem tudom akkor mit higgyek de az időpontok álltal eggyütt voltunk,
2010. dec. 15. 20:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!