Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Nem korai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Nem korai? Azt mondta hogy el kell vele mennem valahova nyaralni 3 hét múlva

Figyelt kérdés
Kétszer randiztam egy pasival. Még annyira azért nem ismerem. Azt mondta elmegyek vele nyaralni valahová vele és a barátaival illetve a párjaikkal.
2018. júl. 16. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincs önálló akaratod?
2018. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt is mondta hogy akkor eszembe ne jusson más programot kitalálni.
2018. júl. 16. 16:31
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, hogy az anyukája fog elmenni vele nyaralni.
2018. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem a koraisággal van baj, hanem azzal, hogy ezt tiltakozás nélkül elvárja tőled.
2018. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Na, innen tudod, hogy ideje tiltani az illetőt mindenhonnan, és soha többé nem találkozni vele.
2018. júl. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Semmit nem kell, ha már kell, az nem jó. Majd ha te is szeretnél menni, akkor menj. Nem mennék a helyedben 2 alkalmas ismeretség után.
2018. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Na persze.... :) ez egy kretén, valószínű azért akarja h menj mert marha rossz lenne neki h mindenki a párocskájával megy ő meg egyedül
2018. júl. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit rámenőssebb, ennyi.

3 hét alatt pedig összejönnek az emberek, kapcsolatok születnek, nem csak spontán randizgatnak hátha jön cupido és csodát tesz felkiáltással.

Amúgy egy ilyen program nem jó arra, hogy megismerd a másikat? Ha nagyon balul sül el akkor legalább volt egy élményed az életben amit később mesélhetsz.

Persze cselekedhetsz az itteni csajok tanácsai szerint is akik számára háromféle opció létezik, ha férfiakról van szó:

Letiltás, halál fszára küldés vagy szakítás. Biztos azért ennyire kelendőek.

2018. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó, te normális vagy? Simán elküldenél egy nőt nyaralni egy vadidegennel???? Mert 2 találkozó után gyakorlatilag még idegen a másik. Ez NEM egy jó kis ismerkedős program! Soroljam, mennyi veszélyt rejthet magában egy ilyen? Mi van, ha egy strici az illető? Aztán eladja külföldre prostituáltnak? Nem mindenki mutatja ám ki elsőre a foga fehérjét... Mindenesetre ha kb. ráparancsolt a pasi a kérdezőre, az egy nagyon-nagyon intő jel!

Kérdező, kerüld el ezt az embert, ez nem játék!

2018. júl. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

A találkozóig még van három hét. Az jobb esetben 7-10 randi. Annyi idő alatt simán meg tudják ismerni egymást, sőt nem ritkán már kapcsolatnak is simán kijelenthető. Akik ennyi idő alatt sem jutnak semmit előre azok három év múlva is ugyanitt toporognának.

Én is nem egy lányt hívtam már el magamhoz úgy, hogy előtte még nem is találkoztunk előtte és ajánlottam fel, hogy nálam aludjon. Fura mód mindegyikük túlélte (bár az egyikük tényleg csak kishíján menekült meg). Jah meg én is mentem már fel nő lakására úgy, hogy aznap találkoztunk először.

Foga fehérjéje pedig nem csak a férfiaknak van, hanem nektek is, méghozzá elég vastagon.

A paranoiás téveszméiteket pedig hirdessétek máshol, feltalálták már erre a külön bejáratú szobát. Normális ember nem a négy fal között várja bezárkózva a szőke herceget akiből az elején természetesen úgy indul ki, hogy egy tömeggyilkos erőszaktevő, amíg ennek ellenkezőjét nem bizonyítja.

Ha pedig a kérdező is ilyen nyúl akkor nincs keresnivalója egy magabiztos, dinamikusabb, spontánabb, dolgokhoz lazábban álló férfi oldalán, keressen magának egy gyakoris férfit aki az utcára sem mer kimenni annyira szocfób, sokkal jobban ellesznek.

Azt a direkt "utasítást", "parancsot" pedig ismét nem kell ennyire véresen komolyan venni.


De magyarázhatok én itt szociális fóbiás, paranoiás és egyéb mentális rendellenességekkel bíró embereknek akik legszívesebben a föld alá bújnának, ha egy idegen rájuk köszön vagy megkérdezi tőlük az időt.

2018. júl. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!