Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így kezelni a vitát, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kezelni a vitát, vagy nem kezelni, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Ha vita alakul ki, akkor inkább nem szól hozzám, képes ezt napokig is művelni. Így meg ugyebár nem tudjuk megbeszélni a konfliktusos helyzeteket. Mi tévő legyek? Már teljesen tanácstalan vagyok.

2018. ápr. 21. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ultimátum. Vagy hajlandó kezelni a vitát és felnőtt módjára megoldani azt, vagy legalábbis szembenézni vele, vagy gondolkozzon el a kapcsolat jövőjén, mert így szinte biztos, hogy nem lesz fokig min gondolkoznia.


Én ezt tenném. Nem bírom, ha valaki menekül a probléma elől és nem hajlandó megoldani.

2018. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy első írja. Vagy dolgozza fel magában és legyen normális vagy beszélje meg veled. Ez az egyik legundorítóbb leépítő hatalmi játszma. Mondd meg neki, hogy az utcán folytatja a duzzogást, ha így áll hozzá.

31/f

2018. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha próbálkozom megbeszélni, rávilágítani a dolgokra, akkor annyit mond, hogy "jó" és elvonul.
2018. ápr. 21. 20:36
 4/5 A kérdező kommentje:
De inkább némaság van. Szívem szerint üvöltenék már.
2018. ápr. 21. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kiiro, nalunk ugyanez van. Most pl mar tobb mint egy hete nem szol a ferjem. Nekem nagyon rossz mert mindig miatta van, mert lenez megalazs hibat keses stb. Mi van veletek, megbeszelitek mar a dolgokat ha valami kis baj adodik ?
2018. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!