Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lehülyézett ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lehülyézett ez így elnézhető vagy jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
eléggé összevesztünk a párommal most délután (elég zaklatott állapotban vagyok mert megjött a havim és ilyenkor nagyon érzékeny vagyok amúgy is de hát még ilyenkor)kértem ,hogy kérjen bocsánatot mert mégis csak a társa vagyok ez tiszteletlenség ne hülyézzen már le erre azt mondta ,hogy dehogy fog nincs miért gondolkozzak el rajta ,hogy nem kell neki bocsánatot kérnie.Én se hülyéztem le szóval szerintem igenis kell.Már így is úgy érzem nem tisztel és számomra ez egy kapcsolat vége
2010. jún. 18. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
jó lenne tudni, hogy mi történt. egyébként meg attól, hogy megjön nem kéne átmenni hülyep!csába
2010. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
OMG. Tényleg gondold át. És ne csak a saját fejeddel gondolkodj. Szerintem ott kezdődik egy kapcsolat vége, ha nincs empátia, azaz nem tudsz belegondolni más helyzetébe...
2010. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
a veszekedés nem az miatt volt és kérlek kicsit kultúráld magad nem szeretem a trágárkodást.Az ,hogy megjött úgy értem azt befolyásolhatja ,hogy túl reagálom
2010. jún. 18. 16:48
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Túl reagálod a dolgot! Tudhatnád, hogy ha menstruálunk érzékenyebben érintenek a dolgok, de ha neked ennyi a kapcsolat..... akadj ki minden szarságon. Hajrá!
2010. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
mostanába mindig én engedek vitáknál de őt nem lehet soha meggyőzni semmiről csak mondja a saját igazát meg r*bancozz a semmiért stb..olyan furcsa
2010. jún. 18. 16:49
 6/23 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő...
2010. jún. 18. 16:49
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
jogos a felháborodásod.miért hülyézett le?
2010. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

aKKOR Miért nem így kezdted a mondókádat?

ott kell hagyni és megoldódik a probláma, majd utánna enged.

2010. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem ribancozna a párom,fejbekólintanám egy péklapáttal,aztán meg kidobnám.Azért már mindennek van határa
2010. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
mi szebbeket is szoktunk egymásnak mondani, de senki nem sértődik meg rajta. nem tudom miért foglalkozol ennyire ezzel. és miért kéne bocsánatot kérnie? biztos nem ok nélkül mondta.:)
2010. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!