Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Ti élnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti élnétek olyan vidéki városban a párotok munkája miatt ahol kb csak inni lehet?

Figyelt kérdés

Pénzügyileg elég gyümölcsöző munka miatt kiköltöztem vidékre. Itt nőt nem könnyű találni klasszikus vidéki problémák miatt.


Szóval a kérdés egyértelmű:)



2018. júl. 17. 11:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2018. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ.

De mivel introvertált vagyok a városban sem flangálok minden nap. A programokat sem veszem igénybe.


A legfőbb szempontom viszont az, hogy én hogy találok munkát? Ha a lehetőségek hiánya miatt nem lehetne megoldani a munkát, akkor sokkal inkább meggondolnám (inkább nem).

2018. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Te a férfi, vagy a nő vagy a kapcsolatban?

Én nőként egyébként simán elköltöznék a pasimmal akár vidékre is, mert az, hogy lefoglalom magam, nem helyfüggő. Sportolni, tanulni, kertészkedni, moziba/színházba menni, biciklire pattani/autóba ülni és kirándulni bárhol lehet.

Ez nagyon proli felfogás, hogy csak inni lehet valahol.

2018. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
2.: Mivel ide senki nem akar jönni ezért alapvetően lehet munkát találni, az más kérdés hogy nagy karriert többnyire nem kell várni:)
2018. júl. 17. 11:41
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

Ha ott tartanék, hogy SEMMIVEL nem tudom elfoglalni magam, és semmi hobbit nem tudok találni, akkor még mindig előbb lőném főbe magam, mint hogy alkoholista legyek (vagy azzal éljek együtt)

N

2018. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én a férfi vagyok, de kapcsolat sajnos nincs. Jelenleg feltételes módban gondolkozom:)
2018. júl. 17. 11:43
 7/32 próbálokkedveslenni ***** válasza:
Írd már le a város nevét.
2018. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyen van, ahol jókat lehet túrázni, vannak természeti látnivalók, ill. van elérhető közelségben valamilyen nagyobb város és így nem okoz problémát néha elmenni szórakozni vagy programokra, akkor lehetne róla szó (a munkám tudom otthonról is végezni). Olyan illetővel alapból nem jönnék össze mondjuk, akinek az ivás a hobbija. Egyáltalán nem vagyok alkoholellenes, de az eléggé ijesztő számomra, ha valaki nem talál ezen kívül elfoglaltságot..
2018. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek olyan helyet a világban, ahol csak inni lehet, antialkoholista vagyok. Nem tudsz olyan helyre letenni, ahol unatkoznék. :) Ha ilyen helyen dolgozna a párom, én pl azonnal beszereznék pár kecskét, és megtanulnék sajtot készíteni, vagy valami hasonló kreatív dologba elmerülnék. Milliószor többre tartom az ilyen elfoglaltságot, mint a plázázást, vagy piálós bulizást. Internet ott is van, szóval nem lennék elvágva a világtól sem. :) Szerintem klassz kaland. :)
2018. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, nem írom inkább le a város nevét ó, mert az elfogultságot ébreszthet:)


Maradjunk abban abban hogy vidék, és kb csak inni lehet itt:)

2018. júl. 17. 11:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!