Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baráton gyakran eljár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baráton gyakran eljár a barátaival inni, egész napra programozni, de sosem ír nekem 1 sort, pedig mindig ígéretet tesz? Túlzás, ha emiatt szakítok vele?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de nagyon bánt :S Meg akartam már vele beszélni, de mindig csak az üres ígéretek...
2018. máj. 20. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Pedig a programozó kockák jó partik a magas keresettel manapság...
2018. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan programozás :D
2018. máj. 20. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Menj fel a git repóba, tuti több sort is ír.
2018. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Egy jótanács többéves tapasztalataim után...ha egy pasit igazán érdekelsz és fontos vagy neki, még többet is fog keresni, mint szeretnéd. Ha kevesebbet, akkor nem érdekeled annyira.
2018. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem hagysz neki szabad teret? Miért kell tapadni ennyire?

Keress elfoglaltságot te is magadnak és ne kattogj ezen. Ha elmegy valahová, ne kelljen már a te hisztid miatt nyomkodni a telefont. Nyilván azért ígéri meg, hogy befejezd a hisztit.

Ezért szakítani, meglehetősen nevetséges... Ez nem szeretet a részedről. 31/N

2018. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy hogy mióta vannak együtt és milyen gyakran tűnik el.

Ha együtt élnek és hetente 3 nap 24 órás eltűnés van, az azért elég gáz, míg egy pár hónapos kapcsolatban havi két pasis nap nyilván nem az, akkor meg lehet egyezni hogy másnap ír, mert úgyis elfelejti.

2018. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a "gyakran eljár inni" - miatt lenne felejtős egy ilyen ember, plusz a hülye, leszarom-ígéretek, melyeket csak azért tesz, hogy befogjam a szám.

Okés, menjen, de ezt tudja csinálni szingliként is.


Nem vagyok matrica, ha megy a párom a kollégákkal nem zavar, de ő nem "gyakran" teszi úgy, hogy felőle aztán meg is halhatnék, mert azidő alatt totál leszaromság.

2018. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!