Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallani fogok még felőle?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy senki iránt sem érzett olyan mély szerelmet mint irántam, pedig csak kevés alkalommal randiztunk. Senki mást nem fog így szeretni, és szeretné, ha ezzel tisztában lennék. Még nem is jártunk. Egy ideig hívott telefonon, írt, de amikor a rendőrséggel fenyegetőztem, ezt abbahagyta. Úgy éreztem, hogy ő nem egyenrangú félként kezelne egy párkapcsolatban.
2018. júl. 18. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Miért akarnál hallani felőle? Nem te ráztad le rendőrséggel fenyegetve?

Istenem, nők... :(((

2018. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nem akarok, és attól félek hogy még fogok, mert ezeket írta.
2018. júl. 18. 07:50
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

De azért egy kicsit birizgálja a nunidat, hogy egy férfi így megőrül érted, nem?

Egyébként szerintem békén fog hagyni innentől.

2018. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, minden vágyam hogy valaki zaklasson.
2018. júl. 18. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy zaklatni fog. Pláne, hogy ráfenyítettél a rendőrséggel. Szerintem ennyit nem ér meg neki a dolog.
2018. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden megtörténhet, sőt még az ellenkezője is...😀
2018. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, sztem fog még keresni kis idő múlva.
2018. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nem imponált volna, hogy zaklat a "szerelmével" ez a beteg alak, akkor már kb 30 gyakoris kérdéseddel ezelőtt elhajtottad volna, már hetekkel ezelőtt, amikor nyilvánvaló lett, hogy nem stimmel vele valami. De neeeem, ehelyett elmentél vele randizni kétszer is, most meg próbálod játszani az értetlen kis hülyét és csodálkozol.. Ezek után komolyan meg is érdemelnéd, hogy ne szálljon le rólad.
2018. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!