Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a nőt elveri a pasija,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nőt elveri a pasija, és mindig hallani, hogy ÓRÁKIG veri, akkor azt tényleg ilyen brutálisnak kell elképzelni (nagyon szomorú)?

Figyelt kérdés

le vagyok sokkova


Esetleg, akinek volt ilyen sajnálatos tapasztalata, az leirhatná :(


tényleg nagyon szomorú


2018. jún. 23. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Rángatja, falhoz csapja, belerúg. És közben úgy érzem magam mint egy rongybaba.

De ez csak pár perc, nem órák de biztos van olyan is.

2018. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

multkor valami kisebbségi sztori volt, hogy a csávóka megütötte a 17 éves terhes nőjét, aki belehalt.


persze az volt előadva, hogy órákig ütötte.


Meg példának ott vannak ezek a afro amerikai repperek, akik nagyon sok esetben börtönviseltek, és bántalmazzák a nőiket. Pl a Rihannát is meggyepálta a csávója, hiába voltak milliárdosok.


Ez a mostanában elhalálozott xxxtentacion is verte a nőjét.


De ez biztosan valami ősi beépitett funckió az emberben, és akit nem kondicionált (idomított) a civilizáció, annak igen rövid uton elöjön ez a viselkedés.

2018. jún. 23. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Nincs itt semmi kondícionálás. Stresszhelyzetre két féle válasz létezik üt/fut. Lehet azzal jönni, hogy még kell beszélni, de bármelyik oldalon elhangzó "megszoksz vagy megszöksz" egy kényszerpálya vagy az a bizonyos sarok, ahova az embert szorítják. Onnantól pedig üss vagy fuss van. Több empátia, türelem és alázat kéne mindkét oldalon, ahogy én látom.

31/f

2018. jún. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Én is órákig verem.
2018. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Jaguar te egy degeneralt farok vagy, ezt mar tobbszor bebizonyitottad.

Mar csak ki kellene bannolniuk, mert ertelmes kommentedet meg nem lattam, bar 0 elettapasztalattal nem csoda.

2018. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%

Pedig jaguárnak abban igaza van, hogy az érvek fogyatkozásával nő az agresszió/indulat. A kérdésnek megfelelő relációban adott választ, de ez a reláció valóban megfordítható, a fenti dolog miatt.

31/f

2018. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Jó, az meg megint egy másik kérdés, hogy éppen drog vagy alkohol hatása alatt alló, cselekvőképességében és józan gondolkodásban éppen nem beszámítható férfit sem provokálunk.

Mert ilyen esetben megint nem tudom mit vár el egy nő. Ha a férje vagy élettársa akiről tudja, hogy részegen agresszív lesz azt utána minek cseszteti? Épp úgy, ha egy fekete rapper alaposan felszívja magát szintetikus tudatmódosítókkal, ugyanúgy nem kell meglepődni, ha a cselekedete a pillanatnyi állapotához fog igazodni és nem pedig leül vele higgadtan vitázni.

Nem mellesleg én lányoktól jóval gyakrabban látom vagy hallom azt, hogy szóban fenyegetik a barátjukat, hogy még egy ilyen és így-úgy szétverik ami néha tettekben is megnyilvánul. Ja meg online kommunikáció közben is jóval gyakrabban agresszívabbak a nők (ha nem hiszed, olvasgass egy kicsit ezen az oldalon női válaszokat).

2018. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Ahh ilyet nem akartam soha leirni, de félig igazat adokJaguarnak. No vagyok, de annyiszor nwztem végig yahogy baratnoim provokaljak a pasijukat, feszegetik a határokat. bar az értelmesebb pasija elmegy, ott hagyja a csajt a p. csaba, de lattam olyat is, hogy a srac le akart lepni a csaj meg belekaoaszkodott a lababa mint a kisgyerekek szoktak, közben végig harapta, ütötte.
2018. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Sokféle eset van. Vannak nagypofájú nők akik nem tudnak tisztességesen viselkedni, ez igaz. De azért az esetek többségében az szokott lenni, hogy amikor már magához láncolta a nőt gyerekkel, kimutatja a foga fehérjét és elkezd mindenért keménykedni, verekedni. Mert megteheti. A nőt használja box zsáknak, őt teszi felelőssé minden nyomoráért, a nő pedig tűri, mert ott a gyerek, mit csináljon....ja, amúgy az egyik leggyakoribb ok a féltékenység. Ha a nő féltékeny, veszekszik, ha egy ilyen pasi féltékeny, üt.


És tévedés az, hogy a mostani nagy önbizalommal rendelkező lányok a fő áldozatok. Lehet, hogy kapnak egy-két pofont, de talán van bennük annyi öntudat, hogy akkor szakítanak. A legnagyobb áldozatok azok akik csendben tűrik a dolgot, mert el is hiszik, hogy a párjukon kívül a kutyának sem kellenének.


És az is tévedés, amit Jaguár próbál propagálni, hogy a nőket megütő férfiak többsége valójában ártatlan áldozat,akit megállás nélkül provokálnak. Akinek annyi a konfliktus kezelés, hogy üt,az ütni fog akkor is ha nincs igaza, és akkor is ha nem is a nőre mérges, de már felcseszték előtte az agyát. Tisztességes férfi sosem üt meg nőt (gyengébbet, úgy általában) hanem normálisan megpróbálja megoldani a konfliktust vagy kilép belőle.


Ha én nőként nem ütök, amikor valaki provokál, megaláz, féltékennyé tesz, akkor ezt szerintem egy felnőtt férfitől is elvárhatnám. Nem mintha sokszor kerülnék ilyen helyzetbe mert normális körökben mozgok, de akkor is. Ez nem normális válaszreakció semmilyen viselkedésre.

2018. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

MIVAN?


hogy a pasi láncolja magát a nőhöz gyerekkel?


TE JÓ ÉG


ez forditva szokott lenni, hát nem hülye egy pasi sem, hogy magához kössön egy nőt, hiszen van sok nő, aki szétteszi neki


a NŐK szokták megszivatni a pasit, nem is ki szokott gyerektartást fizetni mindig meg a nőt eltartani...

2018. jún. 23. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!