Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól mondható, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mondható, hogy egy párkapcsolat válságban van?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 07:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én megértem a barátnődet. Ez nem párkapcsolat. Vagy gyere haza, vagy engedjétek el egymást, ez így egyikőtöknek sem jó
2018. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Volna még az az alternatíva, hogy ő jön ki arra az időre, ameddig még maradnék, de ahhoz neki nincs kedve...
2018. júl. 18. 09:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Idegesítenek benne olyan dolgok, amiket korábban észre sem vettél, minden kis dologból konfliktus lesz, már nem élvezed a beszélgetéseket, nem látod vonzónak, másokban észreveszel olyan dolgokat, amikről úgy érzed, hogy belőle hiányoznak.
2018. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mikor már az egyik félnek semmihez sincs kedve, semmivel nem menthető onnantól már a dolog az esetek 90%-ában.
2018. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha fix ideig vagy kint, azt ki lehet bírni. Egyebkent pedig onnantol valsag, hogy azt érzed. Ezeket meg lehet oldani
2018. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen esetben nem mindegy mióta tart a távkapcsolat és még meddig áll fenn ez az állapot. Ha egy két évről beszélünk akkor szerintem túl sok még egy erős kapcsolatnak is. Pár hónap ellenben kihúzható.

Ha egy évet veszünk amiben egy hónapos kihagyásokkal egy hetet vagy otthon akkor durván 3 hónapot töltötök együtt egy évben az év igen nagy részében kvázi szingliként tengetitek a napjaitokat.

Egy kapcsolatot szerintem a közös élmények tartanak egybe de ezek mellett a másik ismerete a szokásaihoz való alkalmazkodás is hihetetlen fontos.

Ti nem vagytok eleget együtt ahhoz hogy folyamatosan követni tudjátok egymás életének alakulását.

Az ember egy két év alatt (de igazából pár hónap alatt is változunk az új környezetben csak ahogy az idő telik ez egyre feltűnőbb) rengeteg szokást viselkedési stílust vehet fel és ha ezek úgy alakulnak ki és rögzülnek hogy a párod nincs ott hogy szóljon hogy nem tetszik és ha nem csak egy hanem sok ilyen apró szokás alakul át/ki akkor mikor újra együtt lesztek már nem biztos hogy tudtok alkalmazkodni egymáshoz.

Változhat a gondolkodás módotok beszédstílusotok bizonyos dolgokhoz való viszonyulásotok stb.

Az egésszel csak azt akartam írni hogy nem csak érzelmileg viseli meg a kapcsolatot a kevés együtt töltött idő. Emellett persze érzelmileg is valószínűleg távolodtatok. Szerintem ez a két dolog okolható főként a vitákért.

Fontos lenne tehát tudni mióta vagytok külön és meg meddig. Mert szerintem nem mindegy az a fix idő mennyi.

Sajnos a távolságot nem lehet a végtelenségig elviselni főleg ha havonta két havonta látjátok egymást.

2018. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!