Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 38 évesen még nem találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 38 évesen még nem találtam meg a megfelelő társat, akkor ennek már lőttek? N

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni,hogy már nem sok esélyem van,legutóbbi kapcsolatom pár évig tartott,de sok volt a vita,gondok,így vége lett.Kicsit ki is ábrándultam az egészből,nem tudom már pozitívan nézni ezt a társkeresősdit,nincs is már nagyon kedvem ismerkedni.
2018. júl. 19. 11:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Legalább volt kapcsolatod,már az is haladás.Lehet hogy még nem állsz készen egy újra,úgy hallatszik mintha fáradt lennél.Lelkesedés nélkül,nem lesz könnyű,sőt ,azt kell mondjam semmilyen nem lesz.
2018. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de könnyű sem lesz. Akkor vágj bele, ha úgy érzed, hogy van kedved hozzá!
2018. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Dehogy lőttek! Az egyik ismerősömet negyven évesen hagyta el a férje, és miután összeszedte magát lelkileg, elment egy rajztanfolyamra (régi vágya volt), ott ismerte meg az új párját.

Csinálj programokat, amit szeretsz, éld meg egyedül is az örömöket, ez mindig vonzó.

2018. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem társat még találhatsz. Sok olyan férfi van, akinek tönkre ment az előző kapcsolata, már saját gyereke is van, tehát nem feltétlenül szeretne még egyet. Olyanok is vannak, akiknek bár nincs gyereke, de nem is szeretnének. Közülük még tudsz válogatni, 38 évesen azért még ne temesd magad.:)

Annyiban viszont igazad van, hogy sok korodbeli férfi most ért el oda, hogy családot szeretne alapítani, erre viszont inkább a pár évvel fiatalabb nőket fogják választani (az okát gondolom nem kell leírnom).

2018. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Az is benne van a pakliban. De inkább hozzáállás és szerencse kérdése, hogy valaki megtalálja-e az ideális társát. Ha jelenleg rossz passzban vagy, akkor valószínűleg nem lesznek sikerélményeid, ami tovább ront a szemléleteden. Talán nem árt, ha egy időre félreteszed a direkt ismerkedést. Hagyd leülepedni az előző kapcsolatod okozta lelki kavarodást. Koncentrálj magadra és töltődj fel lelkileg úgy, ahogy szükségesnek érzed.
2018. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Az online párkeresés átka!

Ez úgy működik, hogy ha eléd tesznek sok típusú és kinézetű embert, akkor neked a legjobb kell még akkor is ha nem vagytok egy kategória.

Nem hiszek a kategorizálásban, tehát sem a korkülönbségben sem a tanultságban, sem vagyonbeli különbségek problémáiban, de van egy határ amit az "ismeretlen" világban áthágsz.

Ebből az okból a figyelmed az általad legjobbnak/legszebbnek tartott felé koncentrálódik, és nem a neked optimális felé.

Ráadásul ami az egész internetes társkeresősdinél jellemző, hogy az itt megtalált kapcsolatok 99%-a balul üt ki, mert többségében csak a külsőségeket tapasztalod, plusz még negatívum a mindig új izgalom megléte, ami aztán olyan mint egy drog.

(2 évig társkeresőztem, és rabja lettem)

Természetesen nagyon de nagyon kevesen mérik fel ennek a veszélyeit, és jönnek rá a "rendszer" hibáira.

Így legrosszabb esetben is 1-2-3 év elteltével ugyan azok az emberek forognak a társkeresőn.

Néha egy-egy újat is elkap a fogaskerék, de kiesni belőle csak nagyon kevesen képesek!

2018. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy kitartás, meg fogod találni a hozzád illő férfit! 34N
2018. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7-es : lehet rosszul írtam,de a keresősdit élőben értettem,nem neten :) Régen én is fenn voltam társkeresőn,de akárhogy is,csak jobb élőben spontán megismerni valakit.
2018. júl. 19. 11:56
 10/23 anonim ***** válasza:
9%

eléggé.Most le lehet fikázni meg pontozni de 38éves vagy.ennyi időssen a normális férfiak már megállapodtak...akiket kaphatsz azok vagy át fognak verni,vagy a 30xéves mamahoteles luzerek.De már sokáig nekik se fox kelleni.Gyerek lassan kilőve.És azért vegyük figyelembe h 38évessen még mindig egyedül vagy szóval te sem lehetsz egy fő nyeremény...

A Te érdekedben mondom jobb ha hagyod az egészet a fenébe.

2018. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!