Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen, hogy valaki teljesen alkalmatlan egy kapcsolatra, vagy csak még nem találtam meg a megfelelő embert?

Figyelt kérdés
25/F vagyok, a külsőm teljesen jó, eszem is van bőven, biztos lábakon állok az életben. Voltak már éppenséggel kapcsolataim, de egyik sem tartott túl sokáig. Az ok szinte mindig ugyanaz volt, mégpedig, hogy ráuntam a dologra, majd szakítottam, vagy maga a csaj szakított, miután látta, hogy nem lelkesedem túlságosan. Olyan is volt mondjuk, aki nem igazán fogta fel, h részemről vége, és még féléven keresztül írogatott, hogy hátha meggondolom magam. Nem tudom, mi a baj velem, de valahogy egy idő után mindig nyűgnek érzem a kapcsolatot,egy ideje már nem is nagyon megyek bele. Valószínűleg nekem tényleg az igazival kéne találkoznom, akit szívből szeretek, mert önmagában egy kapcsolatban nem érzem jól magam. Másoknak lehet, hogy sikerül, de én képtelen vagyok olyannal együtt lenni, akit nem szeretek.
2017. szept. 23. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem lehetsz alkalmatlanabb.
2017. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem találtad még meg a megfelelő embert, vagy az igazán erős szerelmet. Szerintem senki nem tud hosszú távon olyannal együtt lenni, akit nem szeret. Az már egy nagyon jó jel, hogy a problémát felismerted.
2017. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik és ugyanígy van a házassággal is. Nem azt mondom, hogy alkalmatlanok, hanem olyan a karakterük és felfogásuk, hogy nehezebben oldanak meg emberi kapcsolatokat: egyesek ösztönösebbek, mások gyakorlatiasabbak.
2017. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kényelmes ember vagy. Muszáj lesz megkeresned azt, akiért kedved/erőd/akaratod lesz kilépni a komfortzónádból.


Ismerős a dolog egyébként. Én is ilyen vagyok, engem ráadásul rövid távon lefárasztanak az emberek, nálad sokkal kényelmesebb vagyok, már ismerkedéskor herótom volt mindig az ilyen jópofizós hülyeségektől. aztán találkoztam valakivel, akiért hajlandó voltam erőt venni magamon. Létezik valahol ilyen, csak meg kell keresni. Hajrá.

2017. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor csak a laza kapcsolatot keresd... akár csak barátság, de lehetnek extrák, vagy csak szex. Kielégülnek a szükségleteid, semmi másra nem kellenek. Viszont előbb-utóbb jön majd az igazi! Észre fogod venni...
2017. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Későn érő típus vagy. El fog jönni -nagy valószínűséggel- az az idő, amikor képes leszel arra, hogy hosszabb távon is meg tudd találni a párodban azokat az értékeket, ami miatt érdemes vele hosszabb távon is együtt maradni. Jól teszed, hogy nem erőlteted a kapcsolatot, ha valakire felfigyelsz, úgyis próbálkozni fogsz.
2017. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!