Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 38 évesen még nem találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 38 évesen még nem találtam meg a megfelelő társat, akkor ennek már lőttek? N

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni,hogy már nem sok esélyem van,legutóbbi kapcsolatom pár évig tartott,de sok volt a vita,gondok,így vége lett.Kicsit ki is ábrándultam az egészből,nem tudom már pozitívan nézni ezt a társkeresősdit,nincs is már nagyon kedvem ismerkedni.
2018. júl. 19. 11:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy távol élsz Budapesttől. :D
2018. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül
2018. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Annak aki azt írta a normális férfiak már megállapodtak: bőven van még aki nem, és olyan is van aki elvált, szakított, van gyerek nincs gyerek, stb ezer verzió létezik. Én 36 vagyok férfi, jelenleg olyanok a körülmények hogy nem hinném hogy a közeljövőben megtalálnám azt a nőt akit keresek. De miért ne találhatnám meg 2-4 év múlva? Mindenre van esély... nyilván egyre kevesebb, de van!
2018. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nyitott, pozitív és mindig jó passzban. Mem tudhatod, hogy éppen bevásárláskor futsz össze valakivel... ne keresd görcsösen, te tegyél érte, akár kezdeményethetsz is, de csak nőiesen, finoman.
2018. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom egyáltalán, hogy "lőttek". Bármikor bejöhet egy olyan szituáció, amire nem is gondolsz most, és gyökeresen átalakíthatja az érzéseidet, meg a motivációdat meg az életedet... Nekem például 42 évesen volt egy ilyen.
2018. júl. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
57%

Persze kedves kérdező sőt egyre nagyobb az esélye h bele futsz a NAGY Ő-be,vagy h eljön érted a szőke herceg fehér lovon.Sőt a lottó 5öst is simán megnyerheted.

Fsznak kell a hitegetés meg az álszent duma.

Kb olyan mint mikor a ratyiknak akik bomba cica babákat akarnak írják h meg lesz egyszer :D meg a 30+os szűz fiuknak.Ahogyan az éveitek úgy ez a hajó is szépen lassan elment.Tetszik vagy nem ez van.És akkor most ne beszéljünk az elvárásokról.De ha végig nézné a kedves kérdező az itteni "párkapcsolati problémákat"már rég rájött volna ennyi idősen h kell a halálnak az egész.Jöjjön össze valakivel házasodjanak legyen gyerek azt menjenek félre váljanak el marakodjanak és tegyék tönkre egymás életét..Szóval a lepontozók helyében inkább felnőni kéne.

Csak annyit tudok tanácsolni továbbra is h hagyd a fenébe fejleszd magad és törekedj arra h minél boldogabban élj.

2018. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Nők felé nem akarsz nyitni egyáltalán? Nem ártana megpróbálnod ha érzel egy kis hajlandóságot rá.
2018. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11%
Sanszos, ha eddig nem sikerült "pár" évnél többet senki mellett lehúznod, és mindenkivel összevesztél előbb-utóbb. A társkeresőkről meg tök jó, ha törlöd magad, legalább tisztul a piac és nem húzod senki idejét.
2018. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már, 22 év házasság, 11+ év kapcaolat után 59 évesen lett az igazi... szerettem volna, de gyerek már nem lesz, gondolom te se nagYon gondolsz erre, de nem is gondolram, hogy ilyen boldogság is létezikde
2018. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
36F-ként hasonlót érzek, Mo.-n reménytelen már ez is.
2018. júl. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!