Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés
A párom pár hónapja megcsalt. Sajnálja és igyekszünk rajta túllépni, beszéltünk róla jó sokszor és tisztázott is az ügy. Azonban mint sok mindenben, nem olyan egyszerű a felejtés. Van valaki fent, akinek hasonló tapasztalata van és van kedve beszélgetni róla?

2018. júl. 20. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Figyelem: lelki szemetes kerestetik!
2018. júl. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Velem az első barátom csinálta. Jótanács:az első megbocsátható, a második már nem! Már csak magad miatt sem.
2018. júl. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem lehet elfelejteni, mindig ott fog motoszkálni a fejedben. Vagy lerázod magadról, vagy a folytonos agyalás tönkre fogja tenni a kapcsolatot.
2018. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálja...meg biztos szeret, erre akkor kellett volna gondolni, de akkor nem rád gondolt hanem a másikra.


Az meg, hogy esetleg jajj részeg volt vagy maga alatt volt hülye unalmas duma.


Megbocsátani? Van aki meg tud, de elfelejteni soha.

2018. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Ha igen, akkor elég nagy gondok vannak nálad ha egy megcsalást meg tudsz beszélni. Arra normális embernél nincs magyarázat, csak kalap kabát.
2018. júl. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
Én megbocsátottam,de elfelejteni sohasem fogom.Tudod hibáztam én is,eleinte talán ezzel vígasztaltam magam.De idővel rájöttem,nincs az a hiba amit ez megmagyaráz.Azóta is együtt vagyunk,de már oda a kapcsolat fénye.A megcsalást főleg a csaló fél tudja megmagyarázni,de ne higyj neki.A tényen nem változtat.Te ellen áltál az élet adta csábításoknak,ő elbukott.Még mindig te vagy az értékesebb fél ebben a kapcsolatban.
2018. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!