Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomon kivul miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomon kivul miert nem akarok beszelgetni senkivel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy majdnem 2 eve vagyunk egyutt, az elejen normalisan kezeltem, baratom, kedvelem de vannak barataim is tehat ugymond minden normalisan zajlott az eletemben.

Majd lassan minden elkezdett megvalotzni.

Feltekeny lett, nem tetszett neki az hogy a barataimmal is toltok idot, (ekkor neki nem voltak baratai) igy egyre kevesebb idot toltottem a barataimmal.

Egy ido utan azt vettem eszre senki nem szamit csak o. Neki pedig csak en.

Ritkan beszelgettunk masokkal, csalad aztan pedig ketten mint ket elvalaszthatatlan ember.

Viszont itt jon be a bibi.

Neki lettek uj baratai akiket nagyon bir mert hat hu de jo fejek. Es most cserben hagyott. persze ez nem jo fogalmazas mert nyilvan az a normalis ha vannak az embernek baratai ezt mar en is latom, de engem annyira bedobozolt hogy nekem senkim nincs csak o. Annyira magahoz lancolt hogy most pedig en nem akarom megosztani senkivel. Hozza vagyok szokva ahhoz amire o tanitott.

Nehez elmagyarazni.

Kicsapongo eletet el, amit eddig o sem helyeselt, megvaltozott minden. Bulizni sem jartunk, felmondtunk azzal az elet formaval amire megvoltak a nyomos okaink nyilvan (fuggosek, drog) de most mar elkezdett kicsapongo, fuves elet modot elni.

Hozza szoktatott valamihez es most ezt a szeket kirantotta alolam es egy uj vilaghoz akar hozza szoktatni, termeszetesen szeretem de ez az uj vilaga nekem nem jon be. Egyik naprol a masikra annyira megvaltozott hogy szinte nemismerek ra.

Nem tudok mit tegyek.

Ez annyira zavaros azert remelem a lenyeg az ertheto.

21L



2018. jún. 7. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot a barátaiddal, a pároddal meg beszélj, hogy oké, csinálja, ha élvezi, de kicsit vegyen vissza.

31/f

2018. jún. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na igen.

"Ne hagyd, hogy valaki a mindened legyen, mert ha elveszíted nem marad semmid"


Semmiképp ne kezdj vele ilyen életmódot élni. Inkább keress egy hobbit ahol ismerkedhetsz, barátokat szerezhetsz

2018. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott minél hamarabb!
2018. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sokat ér az ilyen ember hidd el... sajnos csak ezt tudom válaszolni.
2018. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

máris zombi lettél.... erre törekedett.

amíg marad egy csepp önálló gondolatod, addig lépj le

2018. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A fuhoz hozza tennem hogy mind ketten leszoktunk, erre kiderult hogy a kapcsolat felet hazudozassal toltotte ugyanis o ugyan ugy titokban fuvezett.

Ez a legnagyobb ok amiert en ezt a kapcsolatot mar nem tudom kezelni. Kereken megmondtam neki hogy en nem szeretnek egy drog fuggovel egyutt lenni, ha szeretne akkor csinalja de nelkulem. Erre jott a hazudozas ami nyilvan kiderult.

Most ujra elhitette velem hogy nem csinalja, amit en nem veszek be. Tehat ezt az egesz kapcsolatot akar honnan nezem, csodot mondott.

Mit gondoltok?

2018. jún. 7. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Jól látod és én is azt tudom tanácsolni amit már előttem, hogy addig lépj le ameddig nem vagy teljesen a bolondja, neadjisten vissza szoksz te is..
2018. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudnek ujra vissza szokni, majdnem 1 eve nem nyultam hozza, nem is kell, nem is szeretem ezt a dolgot. E felol nem aggodom, csak boldogtalan vagyok vele. De nelkule is.
2018. jún. 7. 16:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Lépnél te már, csak az egyedülléttől félsz.

Voltam ugyanígy füvessel, két hétig rossz aztán úgy felszabadulsz amint lesz újra társaságod stb, hogy most el se tudod képzelni.


Viszont, ha tévedek és nem így van, hanem tényleg szereted akkor le kell ülni és átbeszélni a dolgokat esetleg ultimátum.. Nem akarsz egy drogossal lenni fogja fel.

2018. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!