Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is ilyen keveset beszéltek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyen keveset beszéltek?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal szerintem nagyon keveset beszélünk.

Sokszor kimarad 2-3 nap is.

Van hoy ő hív,van hoy én , de pl nem beszélünk minden nap még üzenetben sem.

Ha írok neki napközben sokszor csak este későn válaszol.

Heti 1x, max 2x találkozunk.

Ez normális?

20L


2018. júl. 20. 05:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nálunk is ez van, pedig együtt élünk. Nagyon nem normális dolog. Én többet dolgozok, mint ő, mégsem jut ideje a kommunikációra. Nálunk megbukott a dolog, kb van egy lakótársam. 24N
2018. júl. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Nem azt mondom, hogy folyton egymás nyakán kell csüngeni (bár én az a habitusú vagyok, aki non-stop együtt lenne a párjával, ha tehetné), de azért heti 1-2 találkozás mellett ilyen ritkán beszélni, háát... nem is tudom. Így nehéz egyről a kettőre lépni, nehéz jövőt tervezni. Persze, ha csak úgy elvagy vele, és nincs semmi komolyabb szándékod, akkor nem rossz ez, végülis a legtöbb dugócimbi nagyjából ilyen sűrűséggel beszél/találkozik, de azért én azt mondanám, hogy ez így nem valódi párkapcsolat, és ha ez nem változik, akkor csak az idődet pocsékolod vele.
2018. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi elég sűrűn beszélünk..elég fura, hogy ti ilyen keveset, úgy, hogy alig találkoztok :/
2018. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Most még nem normális. Tíz év kapcsolat után, ezt is nagyon soknak tartod majd.
2018. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális. Mi együtt élve, 3,5 év után is mindig napközben is beszéltünk/irtunk és sokszor éjszakába nyúlóan csevegtünk az ágyban....régi sztorikról, a világ dolgairól, bármiről....tény hogy senki se nézett minket normálisnak hogy ennyi idő után mennyit tudunk dumálni :-)
2018. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális... Ha nagyon érdekelnéd szakítana időt arra hogy egy nap többször is visszaír. Ennyire nem lehet elfoglalt egy ember. Én sokáig nem csinálnám ezt, ezért ért véget a legutóbbi kapcsolatom is. 25/N
2018. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, mi a lényegesen többet beszélünk, három éve vagyunk együtt, de napi szinten egy sms vagy egy telefon napközben is megvan, arról nem is beszélve, hogy otthon mennyit kommunikálunk... Nyilván az első hónapok hoz képest valamelyest csökkent.
2018. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez elképzelhetetlen, mi annyit beszélgetünk amennyit csak tudunk, és még így is túl sok a téma. :D
2018. júl. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért érdekes, hogy szerintünk milyen ez? Ha neked ez nem jön be, akkor akkor se jöjjön be ha másoknak viszont igen!!!!

Ha változtatni szeretnél akkor ródd fel neki. Különben honnan tudná, hogy téged zavar?

2018. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehetne ez akár normális is, ha mindkét félnek megfelel ez a felállás, de itt ugye nem erről van szó, hiszen neked kevés ez a kommunikáció. Én mindenképpen megbeszélném a párommal, nem támadóan, nem számonkérően. Mi lassan 3 éve vagyunk együtt, elég sok a közösen eltöltött idő is, de ha éppen nem vagyunk együtt, akkor is kommunikálunk messengeren, vagy telefonon. Még nem telt el úgy nap, hogy ne beszéltünk volna (és itt nem órákig tartó dumcsizgatásra gondolok).
2018. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!