Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szoktatok érezni hogy...

Nem szoktatok érezni hogy keveset beszéltek a babatokhoz? 9 hós a babam

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én mindent megbeszélek vele, a pelenkacserétől, a fürdésen a játékon át. Mi sosem vagyunk csendben. A babika 5 hónapos és ez az elejétől kezdve így van
2009. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én néha érzem. Sokszor azon kapom magam, hogy csöndben gyönyörködöm benne, hogyan játszik, milyen ügyes már. És akkor észbe kapok, és mondok neki valamit. Olyankor viszont úgy érzem, hogy teljesen értelmetlen dolgokat mondok, és semmi értelmeset nem hoz belőle ki.
2009. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én néha érzem, vannak gyengébb napjaim:(

rengeteget beszélek hozzá, szinte mindent kommentálok, de vannak napok, amikor szinte várom, hogy lefektessem aludni, hogy egy kis csond legyen... rendesen lelkifurdalásom van ilyenkor, aztán alig várom, hogy felébredjen, és igyekszem kárpotolni:)

2009. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!