Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám megajándékozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám megajándékozni a barátomat, csak úgy egy kis meglepivel, valami aprósággal, semmilyen alkalom nincs. Vélemény?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

Én szoktam venni neki alapozót, hajfestéket ilyesmit :DD de ez nem mindenkinek okés :)


Szerintem parfüm vagy hasonlók; biztosan van olyan dolog amit szeret és ahhoz kapcsolódóan tudsz választani neki valami szépet.


Ha pedig nem akarsz túl drágát akkor mondjuk kulcstartó vagy ilyesmi. sajnos most nem jut eszembe több, én is mindig bajban vagyok ezzel :)

2008. nov. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A barátod? ha szereti a hasát, akkor egyszerű: süss neki valamit amit tudod, hogy imád (a raffaello általában bejön és azt még sütni sem kell). Vagy csak töltsd le azt a filmet ami most érdekli és tudod, hogy megakarja nézni. hasonló apróságok...persze vehetsz is neki valamit, ha mindenképpen azt szeretnéd
2008. nov. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!