Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak félnek a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak félnek a nagyon szép nőktől? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Környezetemtől azt hallom,hogy nagyon szép arcom van,jó az alakom,ha megcsinálom a hajam és a sminkem akkor elmehetnék szépségkirálynőválasztásra,miért nem jelentkezek,mert nyernék.Még sose jelentkeztem,és nem élek vissza ezzel,normális életet élek,nem viselkedek kirívóan.Mégis eddig csak egy komoly párkapcsolatom volt,elkerülnek a férfiak,nem mernek közeledni,mintha megijednének tőlem.

Szeretném tudni mi ennek az oka,kedves férfiak tényleg ijesztő egy szép nő?

Csúnyítsam el magam valahogy,hogy átlagos legyek?Könnyebben találok partnert?


2010. jún. 18. 21:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Fürödjél meg.
2010. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Nekem anyukám mindig azt mesélte, hogy ha nem fogadok szót, jönnek a nagyon szép nők és elvisznek Ditroitba :S Azóta nem merek a nagyon szép nők 5 km-es körzetébe lépni.
2010. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm,szokatm fürödni.Normális válaszokat szeretnék kapni,ha lehetséges!
2010. jún. 18. 21:42
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Rendben.

1.) Félnek az elutasítástól.

2.) Könnyebb megkapni, mint megtartani.

3.) Egy csinos csaj sokba kerül

4.) A szépség nem mindig jár együtt az IQ-val.

2010. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Igen,én félek tőlük,mert kivétel nélkül eddig az összes vagy tojt a fejemre,vagy lealázott...
2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
neked aztán van önbizalmad XDXDXD
2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Két okból:

1: nem mernek odamenni hozzájuk, mert azt gondolják úgysem kaphatnák meg

2: csipkebokorvessző

2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem viselkedek kirívóan,a külsejéről senki sem tehet,hogy mit örökölt.És nem vagyok buta liba,ha valaki erre gondol :-)
2010. jún. 18. 21:47
 9/30 anonim ***** válasza:
semmibajuk a szép nőkkel, ha normálisan öltözködödik és viselkedik nem viselkednek körülöttük így a férfiak.
2010. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

csipkebokorvessző... xDD hát kész, ezen szakadtam. :D

Amúgy én is ilyen lány vagyok akinek ilyeneket mondanak, az utcán mégis egy csomó pasi leszólít...

15/L

2010. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!