Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nö okos, fiatal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö okos, fiatal és szép, a férfiak eltekintenek attól, hogy gyereke van?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, hogy ha egyszer egyedül maradnék, lenne-e esélyem normális férfit találni magam mellé. Mondjuk ez a kérdés kifejezetten arra vonatkozik, hogy ha fiatalon történne ilyen.
2011. febr. 16. 09:55
1 2 3
 1/21 Joco901019 ***** válasza:
63%
Ez attól függ, hogy az adott pasinak mi fér bele az életébe és mi nem. Ha egyedül maradnál és egy pasi igazán szeretne téged akkor eltekintene szerintem, de ez csak az én véleményem.
2011. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Okos, fiatal, szép...és még NÖ is???? Létezik egyáltalán ilyen ???? :D
2011. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szeretem azt ha egy no fiatal szep es okos :) ilyen az en almom de az lehet , hogy kicsit zavarna ha gyereke volna mivel nekem meg nem volt baratnom :) 22f
2011. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ:) Akkor talán nem kell elásnom magam. Azzal tisztában vagyok, hogy mindenképpen hátrány egy gyermek, csak nem tudtam milyen szinten.


:D Létezik persze. Csak általában vagy nagyon válogatósak vagy elég korán elkelnek.

2011. febr. 16. 10:17
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Ez a gyerek korától is függ. Nyuilván nehezebb úgy, ha még csak pár éves a pici és mindig vele kell lenni, foglalkozni, meg az is már, ha már tizenéves, és el van egyedül.
2011. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nos a normálisból le kellsz majd adnod, mert egy olyan normális férfi akire gondolsz az nem olyan lányokat keres aki fiatalon felcsináltatja magát. Attól lejebb fogsz találni úgy mond jobb esetben egy közép kategóriást:) Lehet az illető normális csak nem a legnormálisabb. Tudod zsák a foltját.
2011. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Én imádom a gyerekeket, szóval ezzel nem lenne gond, de kérdés hogy elvárja e tőlem hogy segítsek a nevelésben. Mivel még fiatal vagyok nem állok készen ilyen felelősségre, de ha mondjuk mit tudom én a szüleik segítenek neki, vagy maga megoldja akkor nem látom akadályát.
2011. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon fiatalon szül, az nem okos... De van olyan nő ismerősöm, akinél a két gyerek még előny is lenne. Egy ovis gyerek a viselkedésével már sokat elárul az anyjáról.
2011. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Várjunk csak, ki mondta, hogy a kérdező fiatal? Lehet, hogy 35 éves...
2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Előző vagyok,a fiatal eléggé tág fogalom, nálam a 30 éves nő is fiatal...
2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!