Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem mostanában rendsze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem mostanában rendszeresen veszekszik és ordibál velem, és mikor kibékülünk azt mondja, hogy neki erre szüksége van, de nekem nincs, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Öt éve vagyunk házasok, a gyerekek születése után a feleségem visszament dolgozni egy bankban jogász, korábban csendes, kedves, segítőkész volt mindenkivel, de mostanában egyre többször kezdeményez veszekedést, hangosan látványosan, kértem, hogy ne a gyerekek előtt, mert olyankor olyan riadtak lesznek, alig tudom megnyugtatni őket, nem olyankor kifakad, hisztizik a rokonok ismerősök előtt is, és később mikor megnyugszik, azt mondja, hogy neki erre szüksége van, és ha szeretem öt akkor fogadjam így el,

De én azt hiszem nem ezt a nőt vettem el, nem ebben szocializálódtam korábban, nem akarom a gyerekeimet ebben nevelni, csendben békében jó hangulatban akarom nevelni élni a családomban, nem tudom elfogadni a megváltozott feleségemet, mondjatok valamit, mit lehetne tenni


2018. júl. 22. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így ahogy írtad, mondd el neki is. Egy gyereknek erre semmi szüksége.

27N

2018. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Bár a családon belüli erőszak kifejezésről mindenkinek az a kép jelenik meg rögtön, hogy apu ordibál, meg veri az asszonyt, a te példád tökéletes arra nézve, hogy ez nagyon nem igaz.


Amit a feleséged elkövet az egy klasszikus családon belüli (verbális) erőszak, a végén meg persze jön a felmentés, hogy csak feszült, sokat dolgozik, sok a feladat, stb...


Ebből nem nagyon van kifelé út, de az első legfontosabb, hogy szállj ki abból a játszmából, hogy szabadon ordít, aztán bocsánatot kér

2018. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen a lakásotokban egy boxzsák: üsse, rúgja azt, vezesse le azon a görcseit.
2018. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok neki a stressz. Mondd el neki ezt így, amit ide leírtál, és kérdezd meg, miben tudnál segíteni, hogy vissza tudjon térni ahhoz az önmagához, aki azelőtt volt, hogy visszament volna dolgozni.
2018. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a kemény szellemi munkák ezt teszik az emberekkel, de el kell neki mondani, hogy nem boxzsák vagy, hanem a családtagja, ezért választani kell neki egy erős sportágat: úszás, kocogás, stb
2018. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

A feleségednek ez a valódi arca, amit neked mutatott, amibe beleszerettél, az az arc, viselkedés, empátia az mind utánzott volt. A valódi önmaga ez amit te most látsz, és mindig is ez volt, csak rejtette, mert érdekében állt. Most hogy nyeregbe érzi magát a gyerekek miatt, most már nem áll érdekében rejtőzködni.


Egyszerűen szólva: be lettél csapva-érdekből.

2018. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6+ Ideig óráig, amikor nagyon géz lesz az otthoni helyzet előfogja venni, de azt is csak érdekből.
2018. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Le merem fogadni, hogy a feleséged diplomás nő, te meg egy kis proli vagy, gondolom kisebbségi érzésed van mert ő többet is kereshet, szerintem veled van baj, én azt mondom rendezkedjél be mellette, mert "ha szereted", ahogy mondta neked akkor elfogadod így, a gyerekek meg úgy is látnak az életben ilyesmit meg majd még rosszabbat is, hadd szokják, ilyen az átlagos családi élet M.O.-on, ebben "szocializálódjál" ha családot akarsz N32
2018. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyetertek azzal, aki azt irta, hogy nem valtozott meg, hanem ez az igazi arca. Mondjad el neki oszinten amit itt leirtal. Ha szerencsed van, valaszt maganak egy olyan sportot, mint pl a kickbox, ahol kitombolhatja magabol a feszkot. Ha nem, akkor vagy hozzaszoksz, vagy koltozol, de a regi enje nem fog visszajonni, mivel nem megvaltozott, hanem csak elmultak a gatlasai. Olyan ez, mint a pukizas. Eleinte senki sem csinalja, mert gatlasos. Aztan par ev hazassag utan mar kicsuszik neha, utana meg van akinel leomlik a gatlas, es szabadon galambozik kedvere. Onnan az ilyen embert soha nem fogod tudni visszavinni a gatlasos idoszakba...
2018. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

éreztessd vele h szereted és kivánod mint nő

vidd el sportolni

segits neki tehermentesiteni az életét - pl mennyis segitesz a gyerekek körül és a házimunkában???

egy bankban lenni jogászként nagyon stresses melo - ezt le kell vezetni - annyi h rossz helyen teszi

ha dühöng menj oda és szorosan öled meg simogasd a haját kérd h sirja ki magát

minden nap öled meg hosszan a fizikai kontaktus oxitocint szabadit fel amitől nyugisabb lesz :)

2018. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!