Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne ha a párotok nem akar menni sehova mert pihenni akar de ha a barátai hívják egyből megy?

Figyelt kérdés
Kitaláltam hogy a Vasárnapot töltsük együtt, felsoroltam több mint 10 programot (strandolás, biciklizés, sütés stb) de nem volt kedve semmihez. Végül rávettem hogy süssünk valami finomat (a kedvencét) de 10 perc utan bement a szobába és lefekudt mert nincs kedve, igy rám maradt a munka. Nem haragudtam rá emiatt, biztos faradt. Nemrég felhívta az egyik barátja hogy menjen segitsen neki fát vágni, oda egyből ment, nem volt faradt. (Ez nem első alakom, minden nap nagyon hamar lefekszünk mert faradt, de ha a barátai hívják bulizni akar reggelig is marad, még ha másnap korán reggel is megy dolgozni). Szerintetek hogy beszéljem ezt meg vele?
2018. júl. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Fát vágni te hívtad ?! Neeem ?! Akkor ?! Tanulj belőle ;)

Beszéljétek meg, de szerintem csak szocializálódott volna a barátaival. Ha ez nem rendszeres, szerintem ne haragudj rá. :)

32/f

2018. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vki ennyire nem akar velem idot tolteni ingyen luk nem lennék.. Fa vágáshoz nem fáradt meg hajnali buli hoz se hozzád az ennyi.
2018. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt? Ugy nez ki, hoy veled nem akar idot tolteni.
2018. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van.


Neki te vagy a 2. csak annyi, hogy te vele élsz, míg a többiek nem.

2018. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Neki te csak az aktuális puncika vagy, akit megdughat, de nem akar veled időt is eltölteni.


Nem megbeszélni kell, hanem leültetni hogy úgy ltod, a haverok ilyen fontosak, akkor legyen velük, és elegánsan lelépni tőle.

2018. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elhívták segíteni az nem ugyanaz, h elhívták szórakozni. Ha legközelebb ő kéri meg a haverját, h jöjjön fát vágni, akkor számíthat rá, s ha azt mondja neki nem megyek, akkor nem számíthat majd rá ő sem, s akkor rád fog számítani, mert veled addig biciklizett. Te bevállalod a haverja helyett a favágást? Egy icipicit van különbség, érzed nem? Biciklizni máskor bármikor lehet.
2018. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!