Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen ebben a helyzetben az ember lánya?

Figyelt kérdés

"ismerkedem, vagy járok?" feladom! Nem tudom milyen kapcsolatunk van már ezzel a férfival. Egy biztos; fél éve tart:D

Nem érzem kilátástalannak vagy bizonytalannak sem őt sem a kapcsolatot, csak olyan furcsa. Főleg a személyisége, olyan kettős.


Nem is tudom mit keresek egy ilyen férfi mellett, olykor persze igazán magával ragadó tud lenni, nem művész lélek, mégis vannak pillanatai amikor nagyon inspirálnak a gondolatai és a meglátásai:) A világnézetünk önmagában nem egyezik. Számomra ő túl laza, olyan "nem törődöm" típus, persze ezt csak gondoltam, aztán rájöttem, hogy egyszerűen csak vannak dolgok amik egyáltalán nem érdeklik, és a kedvemért sem mutatna semmi tiszteletet valami iránt ami amúgy nincs ínyére. Mindig őszinte, néha sikerül jól átgázolnia a lelkemen, ami pocsék érzés, sőt olyankor igazán gyűlölöm érte, viszont ha igaza is van akkor sem dörgöli fölényesen az orrom alá, hogy ő bezzeg megmondta. Egyáltalán nem hatalmaskodó. Viszont néha túl rideg.. De mindig elfogadja ha nekem valami nem tetszik, teljesen egyenrangúként kezel az életben, segít dönteni bármiben, viszont nem mondja meg mit tegyek, egyáltalán nem erőszakos. Nem határozatlan.. bár az elején azt gondoltam, azonban ahogy kezdett megnyílni előttem felismertem hogy igazán tudja mit akar:) Bár ő erről azt mondta, hogy az elején óvatosan közelített hozzám, nem akart lerohanni. :D


Azonban a szex! Ó te jó ég! Csodálatos vele!:)) Teljesen megváltozik a személyisége.. egyszerre romantikus, viszont kemény, tombol benne a szenvedély, sosem éreztem, hogy férfi ennyire kívánna ami miatt az önbizalmam sokkal magasabb szinten van mint korábban, persze ezt ő is nagyon élvezi:)

Vannak bizarr fantáziái:D és mégis azon veszem észre magam, hogy önszántamból olyasmiket is megteszek az ágyban amikre korábban biztos nemet mondtam volna. Viszont nem érzem hogy szándékosan manipulálna, egyszerűen jó hatással van rám, és bevállalósabb vagyok mellette. Igazából sosem éreztem magam olyan "szuper csajnak" mint mióta vele vagyok. :)) És ezzel nem kérkedni kívánok, mert a barátnőim szerint is mintha kicseréltek volna. Az élet más területein és a munkámban is erősebbnek érzem magam!:)

Viszont nagyon érdekes, ugyanis mikor ágyba bújunk törékenyebbnek sőt kiszolgáltatottabbnak érzem magam mint bármikor eddig, rettentően bízom benne, és élvezem amikor uralja a testem és remegek ha az ő akarata érvényesül:)) persze olyan mintha olvasná a gondolataim ugyanis vannak meglepő dolgai de mégis jól csinálja és nem megijeszt vele, hanem még jobban feltüzel, iszonyatosan kreatív nem fél változtatni és egy pillanatnyi megingás sincs abban amit tesz velem, annyira izgató! Soha nem volt még ennyi és ilyen intenzív orgazmusom egyetlen férfival való kapcsolatom során sem, egyszerűen minden percét élvezem a vele való szexnek. Ráadás én barátnőim körében csak prűdnek csúfolt nő gyakran kezdeményez szexet sőt akár kérlelem őt, hogy csináljuk újra és még többet, kicsit szégyellem magam emiatt de valahogy nem tudom türtőztetni a vele kapcsolatos vágyaim.


Viszont vannak dolgok amik zavarnak, nem féltékenykedik és nem érzem, hogy igazán hosszútávra tervezne velem, nem táplálok iránta érzelmeket, de veszélyes hogy mennyire megnyíltam számára, és az sem normális amit kihozott a szexualitásomból. Félek mert nem tudom mi lesz ennek a vége, ugyanakkor egyszerre élvezem azt a kiszámíthatatlanságot amit ő jelent az életemben.


Félek, hogy ez egy rossz álom, és biztos nagyon helytelen, hogy az én koromban nem olyan férfit keresek akivel családot tervezhetnék, hanem elsősorban a fantasztikus szexualitás miatt akarom magamhoz láncolni.

Abszolút tanácstalan vagyok az egészet illetően, félek csak úgy sodródni az árral, és boldognak lenni a bizonytalan reményében. Próbálok nem görcsölni ezen de nem megy, ő is tudja, hogy sokat gondolkodom és cseppet sem sikerül megnyugtatnia amikor azt mondja, hogy semmi sem tart örökké, vagy hogy addig kell élveznünk az életet amíg megvan köztünk a szikra.


27 évesek vagyunk mindketten.


Nem is tudom milyen választ várok erre a kérdésre. Már megedződtem mellette, írhattok akármilyen vélemény vagy tanácsot, nem fog annyira rosszul esni:D


2018. júl. 22. 18:53
 1/2 anonim válasza:
A leírtak alapján nem tűnik úgy,mintha nem táplálnál felé érzelmeket. Szerintem kezdesz beleszeretni, csak félsz, amiatt, amit írtál is, hogy azt érzed nem tervez veled hosszú távra, és emiatt magadnak sem akarod bevallani, hogy aztán fájjon. Szerintem üljetek le beszélgetni
2018. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.
2018. júl. 23. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!