Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedülálló anyák és újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák és újabb párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anya vagyok 2 gyerekkel. Nagyon sok udvarlóm van. De hosszú távon Nemtudom velük elképzelni az életem hiába szeretném. És ennek csak egy oka van. Nem akarok több gyereket. Semmikèppen. Akik pedig tetszenek és szeretnék mondjuk komoly kapcsolatot velük azoknak nincs gyerekük. És valószínűleg szeretnének sajátot. Egyedül maradtam 2 gyerekkel. Az ex teljesen kisemmizett. Azt a helyzetet amiben éltem,nem kívánom senkinek. És nem akarok újra olyan helyzetbe kerülni,hogy egyedül kelljen lennem akkor már 3 gyerekkel. Nemis igazán kérdés ez,inkább hasonló tapasztalat érdekelne. Vagy valami okosság.
2018. júl. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy egy férfinek nincs gyereke, nem biztos, hogy ragaszkodik a sajáthoz. Ha már veled kezd és neked van kettő, lehet hogy úgy van vele, három már neki is meredek lenne, de ő annyira nem vágyik sajátra. Ilyen is van. Adj egy esélyt az udvarlóknak.
2018. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Két lehetőséged van:

1. egyedül maradsz, és nevelgeted a két porontyod, ha már bevállaltad őket,

2. tulajdonképpen második opciód nincs. Harmadik gyerek nem kell, szóval alapból kilövöd azokat, akik szintén vinnénenk gyereket a kapcsolatba, és azokat is, akik akarnak sajátot/közöset veled.

Azt meg eleve nem várhatod senkitől, hogy neked van kettő is, de neki ne legyen, de ne is akarjon. Ezt hívnák úgy, hogy kettős mérce, szóval marad az egyes pont.

2018. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell kompromisszumot kötni.

Vagy olyan férfival ismerkedj, akinek van már gyereke, és ő neveli, esetleg olyannal, aki hétvégi apuka.

Akinek nincs, általában szeretne gyereket.

Ha nincs neki, és nem is szeretne, akkor nem fogja nevelni a te gyerekeidet sem.

2018. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

Kockázatos dolog ez. Akinek már 2 gyereket a nyakába csináltak a semmire, az igencsak meggondolja, hogy bitóra hajtsa-e a fejét harmadjára is. Nem játék.

Viszont valós, életszerű opció lehet olyan embert keresni, akinek van már gyereke. Így jut is, marad is.

2018. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2.-es válaszoló. Úgy értettem,hogy nem akarok 3.dik gyereket,hogy én nem akarok szülni mert nem szeretnek egyedül maradni 3 gyerekkel ha arra is rájönne a pánik és lelepne. Azzal semmi probléma nincs,ha a férfinek is vannak gyerekei. Éppen ellenkezőleg. Ő legalább már nagy valószínűséggel nem akar többet.
2018. júl. 23. 06:16
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. 11 évig voltam együtt a párommal. Megvolt mindenünk. Ház,kocsi,olyan fizetés amiről mások csak álmodnak. Mindenképpen szerettünk volna második gyereket és majdnem 2 év után sikerült csak teherbe esnem. Nagyon boldogok voltunk, terveztünk sokmindent. Szoval nem a semmire lett 2 "poronty". És minden előjel nélkül egyik napról a masikra mindennel lelépett mikor 7 hónapos terhes voltam. Hatalmas sokk ért,és csak a miért és hogyan járt a fejemben.
2018. júl. 23. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!