Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem másra gondol közben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem másra gondol közben, hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
A férjem miközben magának csinálja arra gondol akiket kiképez (katona) és rám is csak szerintem néha. Kérdezem és ha velem csinálod azt mondta akkor semmire sem. Mit reagálnátok ha párotok másra is gondolna miközben magának csinálja? Mit tegyek?
2018. júl. 22. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen semmit sem tudsz. És ez a tipikus példája annak, hogy igen is vannak dolgok amikről jobb nem tudni
2018. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Szinte senki nem gondol arra akivel van, sajnos. Össznépi hazugság az, hogy igen. A gondolatokat nem lehet uralni.
2018. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Te soha nem gondolsz másra?
2018. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

#5


Most minek ez a hőbörgés? Írjon mindenki csak olyat ami neked tetszik? Akkor minek a kérdés?


De tudod mit...


"Fújfúj!!! Micsoda sátányfattya ez a férfi! CSAK ÉS KIZÁRÓLAG rád szabad gondolnia, ha erekciója van!"

2018. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Minden pasi ilyen,mert osztonlenyek.

En nem bantani akarlak, deez az igazsag.

2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

#7

A férfinál kontrollálhatatlanabb ösztönlény csak egy van: a nő.

2018. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
En megse gondolok a szomszedra, es a buszon se nedvesedek be egy pasitol. Sorolhatnam meg az allatias dolgaitokat, bar , ha raszolok a kutyamra, akkor nem megy oda a szukahoz meghagni.
2018. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%
Elég szomorú, hogy 30 éves létedre ilyen szinten vagy. Ja, és ez nem az az oldal, ahol csak neked tetsző válaszokat olvashatsz, ha nem akarod hallani a valóságot, akkor minek teszel fel kérdést?
2018. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Semmit ne tegyél. Joga van fantáziálni. Te talán a férjedre gondolva simogatod magad? Minden alkalommal? Vagy te ilyen illetlenséget nem követsz el, hogy magadhoz nyúlj a férjed jelenléte nélkül?

Kérdező, legalább a fejében hadd legyen néha egyedül. Ez csak fantázia, a férjed felállította a kereteket, nyugi, nem fognak ezek a képek kilépni a fejéből a valóságba. Ha a gondolatok se lehetnek szabadok azt diktatúrának hívják.

2018. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Én szembesültem is hogy kikre... S nem tetszett. Alapból nem, hogy igen közeli ismerősök voltak. Mondtam neki tudjam meg még egyszer... 3-jára nem érdekel férfi meg ösztön meg stb. Nem kell majd fantáziálni, élőben megteheti. Persze nem hiszem el neki, hogy másra most már rá sem néz. Persze attól tagad mindent.

Szerintem nem normális, ha folyton másokra recskázik valaki, holottvan párja és állítólag szereti is. S nem érzem magam hülyének, mert így gondolom. A férfiaknak mindig a farkuk a mentségük. Miért?

2018. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!