Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem pofonvágott! Ti...

A férjem pofonvágott! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

A férjem egy nagy pofont adott,mert én kiabáltam vele!

Ráadásul nem elősször!Még most is sírok...

Pedig higyjétek el,nem érdemlem meg!


2011. jún. 4. 00:27
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
91%
Kalap, kabát...
2011. jún. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyetlen egyszer akart megütni egy férfi,de végül is nem ütött meg,'csak'fellökött.Többet nem volt rá alkalma,10 év kapcsolat után szakítottam vele,pedig a vőlegényem volt már.Azóta férjhez mentem Én is,megnősült ő is,már másodszor,és rendszeresen veri,verte a feleségeit.Én teljesen egyet értek azzal,hogy ahol elcsattan egy pofon,ott előbb utóbb jönnek a következők is.Menekülj az ilyen embertől!
2011. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem inkább ne kiabálj máskor.

Tapasztalatból mondom, az ilyen verekedős férfi addig heccel,amíg ordítani nem kezdesz, és így meg tud verni.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom.


Pokol volt.


Csöndesen, gúnyosan, szurkálódva, gúnyos mosoly és szájbiggyesztés kíséretében úgy tudott alázni, hogy ordítani kezdtem a megalázottságtól, és aztán ez indok volt arra, hogy meglökjön, és visszalöktem, aztán rám vágott, visszavágtam, aztán kékre-zöldre vert.


Ott kellene hagynod, persze, de ez nem olyan egyszerű, tudom, úgyhogy hidd el, tényleg térj ki az útjából, ne hagyd, hogy felhecceljen, felpiszkáljon, mert ez a célja, és Te jársz majd rosszul.

2011. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
93%
Fogd magad pakolj és menj szülökhöz, baráokhoz, rokonokhoz, rohanj nem az első eset ennél csak rosszabb lesz.
2011. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
77%
Ráadásul nem elősször kaptál,perzse hogy ver mert te hagyod neki.
2011. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz ez az egész!Egy hülyeségen indult a vita én pedig elkezdtem kiabálni!Amúgy nem heccelős a férjem,bármit megtenne értem,szinte naponta a korházba vitt,félt,hogy meghalok,elmérgesedett a vakbélműtétem!

Pedig a szülei nem erre nevelték,az anyja aki már meghalt,mindég mondta,hogy a nőt nem szabad bántani még ha nagyon mérges is vagy rá!Szeretem a férjem,de sajna jó úton haladunk,hogy kiábránduljak belőle!:(

2011. jún. 4. 00:43
 7/52 A kérdező kommentje:
A szüleimhez nem szívesen mennék,ráadásul itt van a két csöpp lányom is...
2011. jún. 4. 00:46
 8/52 anonim ***** válasza:
71%

0.38 vagyok.


Figyelj! Ha verekszik, akkor veszélyes!

Ennyi, nem több, nem kell tovább magyarázni.

Döntsd el, hogy el tudod-e viselni a verést, mert rosszabb lesz, sokkal rosszabb lesz.

Az én volt párom már arra féltékeny volt, ha az 5 éves unokahúgommal találkoztam. Már őt is gyűlölte.


Jó embernek nézett ki, mindenki azt hitte, két diplomás, sikeres...de egy vadállat volt.

2011. jún. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 napietus ***** válasza:
79%

most menj el mindenképpen. nem szabad hagynod hogy verjen. (hogy jön ahhoz egy férfi, hogy megüsse a feleségét? az én apám imádja a férjem, de lelőné, ha bántana engem...)


aztán beszéljétek meg, Te ne legyél hisztérika, mert az sem jó, ő meg próbáljon meg úgy tenni, mintha férfi lenne. talán még helyre lehet hozni, de most időre van szükségetek.

2011. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
90%
A szüleimhez nem szívesen mennék,na akkor valószinű te is otthonról menekültél kapcsoltba,csak csöbörből vödörbe sikerül lépned,magyarázd be magadnak h ogy ő mennyire szeret majd akkor is mikor eltöri a kezed meg az állkapcsod,magyarázd be hogy te voltál a hibás mert megérdemleted ,majd jön a földön rángatás meg a gyerek ütlegelése,den em kéne megvárni.Munkám során annyi ostoba nőt látok olyan kifogásokat hoznak föl a verekedő férjük mentségére,hogy a fejemet a falba verném.Te ne legyél ostoba,ha egyszer elnézel egy pofont értésére adod,hogy téged meg lehet ütni máskor is.
2011. jún. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!