Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vendég szobába költöztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vendég szobába költöztettem a férjem, túl reagálom?

Figyelt kérdés
Két napig dolgozik égész nap ha végez este nem haza siet hanem sörözni, pedig tudja utálom az alkoholt, ha itthon van a számítógépen játszik, oda megyek , hogy megszeretgessem nem tetszik neki,van egy egy éves gyerekünk de kérlelni kell , hogy foglalkozzon vele még megcsinálok pár dolgot, utánna este nem érti miért nem akarok semmit vele, most már nem érzem, hogy szeretem csak elmegyek mellette , lesz ez jobb?

2018. júl. 9. 01:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ide minek kellett gyerek, gondolom előtte is iyen szar volt ez..
2018. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd le és mond el amit gondolsz!

És,hogy min kellene változtatni!

Ha nem tesz azert,hogy jobb legyen a kapcsolat,akkor ne vesztegsd az időd vele!

2018. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Leültettem már, mióta meg van a gyerek azóta van elkényelmesedve de egyre jobban.
2018. júl. 9. 01:20
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő is akarta a gyereket?
2018. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Igen 2 évig mondogatta mire én is azt mondtam jöhet.
2018. júl. 9. 01:29
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Hàt akkor ezt nem kell erőltetni :(
2018. júl. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Leültetted? Volt előtte tárgyalás is? :)))
2018. júl. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Én párterápiát javasolnék.
2018. júl. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%
Nem volt logikus döntés. Újra közel akarsz kerülni a férjedhez. Akkor miért csináltál nagyobb távolságot? Valamiért feleségül mentél hozzá, gyermeket vállaltál vele. Biztosan nagyon sok jó tulajdonsága van a férjednek, ha így elkötelezted magad mellette. Mi lenne, ha megpróbálnál örülni a férjednek, amikor hazajön? Nem gondolod, hogy szívesebben menne haza egy szerető feleséghez? Tudja a férjed, mit kell csinálni egy babával? Megtanítottad neki, mihez tud kezdeni egy magatehetetlen aprócska emberkével? Milyen jobb lehetőséget kínálsz a férjednek számítógépezés helyett? Ne érts félre, nem csak te vagy a hibás a kialakult helyzetért. De sokkal hatékonyabb, ha nem a másikra vársz, hogy változzon, hanem a kezedbe veszed a dolgot és Te kezdesz el változni. Legyél olyan társ, akihez Te magad is szívesen mennél haza.
2018. júl. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!