Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tudok szerezni olyan eszközt (kamerát, mikrofont, bármit ) amivel tudom bizonyítani a páromnak, hogy nem csalom meg ezalatt az egy hét alatt míg nyaralok?

Figyelt kérdés
Anyukám születésnapja lesz a nyaralás hetén így muszáj vagyok elmenni a családommal nyaralni, különben ezt hallgathatnam életem végéig. Ő nem tud jönni mert Anya nem szereti. Egyébként otthon kamerával tud figyelni és a munkahelyemen is kontrollal. Elfogadtam hogy betegesen féltékeny és nagyon nagy stressz számomra hogy ezalatt az egy hét alatt nem tud majd felügyelni és azt fogja gondolni hogy megcsaltam.

2018. júl. 24. 12:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért, miért, miééért kínzod magad egy olyan alakkal, aki egy utolsó lotyónak gondol téged, nem tisztel, nem szeret (ugyanis ha szeretne, bízna benned), féltékenykedik, korlátoz? Miért teszed ezt magaddal, ennyire utálod az életed, hogy kényszeresen el kell cseszned egy ilyen undorító alak mellett? Jesszus.
2018. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy ez vicc! Otthon kamerával figyel ? Szerintem inkább az agyadat szerezd be és dobd ki ezt a beteg állatot...
2018. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt, menj el pszichológushoz, ez nem normális, hogy eltűröd!!


Minek van veled egyáltalán, ha ri....nak tart??

2018. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Felügyelni... ez a szó így megragadta a figyelmem...

Figyelj, azért ez nagyon szomorú, hogy ennyire nem bízik benned és te még adod alá a lovat is.

Nem csodálkozom azon, hogy anyukád nem kedveli.

De amúgy nekem az a tapasztalatom az ilyen hiperféltékeny mukikkal, hogy általában ők a félrelépők, szóval ne vegyél rá mérget, hogy neki tényleg ezért kéne az, hogy felügyeljen rád, hogy azt nézze, te mit csinálsz.


Amúgy akárhogy nézem ezt a dolgot, ez nagyon beteges dolog, hogy mindenhol így figyel téged...

2018. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Be tudsz szerezni egy olyan mentálhigéniás tudást, ami lehetōvé teszi számodra megérteni, hogy a féltékenység nem egy velünk született tulajdonság, hanem egy önértékelési probléma okozata, ezért nem "kell" elfogadni.


A megoldás az, hogy megérteted vele a probléma okát, ō pedig dolgozik rajta, hogy meghaladja, és egészséges legyen, ezáltal javuljon a kapcsolatotok minōsége.

2018. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni. Ez nekem nagyon nehéz.. már járok pszichológushoz ég előbbi kommentre valaszolván.. En csak annyit szeretnek, hogy ha hazajövök ne kelljen azt hallgatom, hogy megcsaltam míg kint voltam.. Csak van erre valami kütyü ami segít nekem ebben.
2018. júl. 24. 13:09
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, és akkor nem kell hallgatnod ezt :)
2018. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Bence_ ***** válasza:
100%

Szeresd már meg magad annyira, hogy az ennyire bántó, elnyomó embereket vigyorogva zárod ki az életedből!

Pasid se szereti saját magát ezért elképzelhetetlen számára, hogy te magadtól szereted. Önbizalom hianyos!

Szükségtelen egy ilyen kamera.

2018. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok nem érdemes semmit írni neki. A kérdező süket vak és bamba. Meg is érdemled hogy így tönkre teszed magad. Anyud meg nem csodálom hogy nem szereti. Felháborító hogy ennyire buta vagy. Inkább elviseled ezt a szemetet. Ha elfogadtad volna a beteges féltékenységét nem kéne pszichológushoz járnod. Szégyeld magad hogy ennyire kapcsolatfüggő vagy. Szenvedj megérdemled.
2018. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed rosszul magad amiatt, hogy a párod nem tud kontrollálni a nyaralàs alatt? Az utcára hogy mész ki? Be vagy drótozva, kamera követ egész úton, vagy mégis hogy? Ne haragudj, de ez nem természetes, és nem, azt sem kell elfogadni, ha valaki ennyire betegesen féltékeny.
2018. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!