Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék bizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renátácska kérdése:

Hogyan tudnék bizonyítani a pasimnak?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a pasimal ő 23 éves én még 19. Olyan probléma merűlt fel a kapcsolatunk na mit nem tudok hova tenni.

Az a helyzet,hogy ő azt szeretné,hogy én ott alugyak nála én is szeretnék de a szüleim nem hagyál és ő ezt nem tudja felfogni.

A szüleim szerint túl korai,hogy ottalugyak és én is csak 1x voltam náluk ő aludhat itt bármikor de én nem ő aludt is itt 2x és most azt mondja a párom,hogy ha ottalszom akkor folytassuk a kapcsolatot ha nem alszom akkor vége, nem tudom ezt felfogni 2 napja csak ez van, hogy nem érti meg,hogy nem engedik a szüleim.

Nagyon szeretem és én is aludnék nála de a szüleim nem engedik s nem tehet ellene semmit.

Nem tudom,hogy hogyan tudnám bizonyítani? hogy szeretem de nem alszok ott.


2016. ápr. 22. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
19ėvesen nem ėrtem miėrt a szüleid szabják meg h kinėl aludhatsz!?Nagykorú vagy!A másik meg jogy ha a srác azėrt akar szakitani mert nem alszol ott,nem ėrti meg amit mondasz akkor mehet a levesbe!Ez nem kėrdės.....
2016. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1., Komolyan 19 évesen nem tanultál meg írni?

2., Valóban felnőtt nő vagy, mi köze ehhez a szüleidnek?

3., És ismét egyet értek #1-el ... ha egy ott alvástól teszi függővé a kapcsolatotok, akkor nagyon komoly lehet ez a "kapcsolat" :-D

2016. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első barátod? Ilyenkor szoktak a szülők így viselkedni.


Ez érdekes. Ha ehhez köti a kapcsolatot a pasid akkor nem sokat ér, két hónap után bizonyítani?! Ő miért nem alszik nálad többször, ha már te nem mehetsz? Lehet annyira nem tetszik a szüleidnek, azért nem támogatják (nem tilthatnak amúgy, felnőtt vagy, csak pl az utazásra nem adnak akkor pénzt!) megpróbálta megismerni őket?

Gondolom nem mindennap szeretnél menni, hanem mondjuk heti 1x.

Tanulsz még? Ők tartanak el? Mert lehet nem akarják hogy lerontsd a tanulmányaid, folyton ott legyél, elhanyagold a kötelezettségeid otthon.

2016. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ok több baj van.

Már felnőttél, azt csinálsz amit akarsz. Kettő. A pasidnak ez miért ilyen bizonyítási kérdés? Még kompromisszumot szab az alvásból, mert nem az alvással van a baj, hanem hogy nem tudsz kiállni az érzéseidért a szüleiddel szemben.


Bár én speciel toleráns lennék a pasid helyében, de ezt inkább a szüleiddel üljetek le te és a pasid + szüleid. Ennyi.

2016. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trueibiza válasza:
A sex oké de az együttalvás nem hmm... ÚJ VILÁGREND!!!
2016. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kufircoljatok napközben.

Ennyi.


(Ja, és a pasid egy balfék. Luk kell neki, nem nő.)

2016. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!