Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő jól megismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő jól megismerni valakit? 28/F

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy élet is kevés.
2018. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én még magamat is meg tudom lepni néha pedig születésem óta ismerem magam. Így én is azt mondom, hogy egy másik embert megismerni egy élet is kevés. Bár vannak faék emberek, őket hamar ki lehet ismerni.
2018. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ: mennyire vagy jó emberismerő, mennyi tapasztalatod van, mennyire ismered magad.

De, vannak olyan típusok, akik még képzett pszichológusoknak is feladják a leckét, illetve, mivel folyamatosan változunk, fejlődünk (jobb eset), így csak a pillanatnyi személyiséget/alap természetet láthatod.

2018. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem két év kell, hogy elszálljon a rózsaszín köd (ez nem egyenlő azzal, hogy elmúlik a szerelem). Persze ez még nem jelenti azt hogy sok sok év múlva nem érzed úgy, hogy féreismerted a párod.
2018. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy igazán soha nem ismersz meg senkit. Kapsz róla egy képet, de mindig lesznek olyan dolgok, amivel meg tud lepni. Én 31 éves korom ellenére is azt mondom, hogy folyamatosan tanulom saját magam.
2018. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyorsan. Ha figyelmes vagy és megfigyeled idegen emberekkel, hogy viselkedik. Krizishelyzetben a maga bőrét menti előszőr, vagy másokét. Hogy viselkedik az elesettekkel, milyen megnyilvánulásai vannak extrém helyzetekben. No meg ha bajba kerülsz mit tesz.
2018. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6+ Ha kibillented, és feszült ideges, hogy beszél, hogy nyilvánul meg, főleg ha nem az ő akarata érvényesül, egy számára fontos dologban.


Pár hónap alatt simán ezek alapján ki lehet ismerni valakit. De ami a legnehezebb: csendben kell maradj. Csak megfigyelőként lehet viselkedned.

2018. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Hogy tisztán láss, feltérképezd a rossz tulajdonságait, ne csak a jót, ahhoz hosszú évek kellenek.
2018. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!