Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak túl sok nővel volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak túl sok nővel volt elöttem dolga és ez zavar. Normális?

Figyelt kérdés
A párom sok sok nővel volt elöttem, nem tudom pontosan mennyivel,de lehet jobb is...és ebben az a legrosszabb, hogy minden szépen lassan derül ki a kapcsolatunkban, van mikor tőle, mert kénytelen elmondania, de van mikor mástol hallom vissza. Múltkor voltunk a baráti társaságában, és volt ott egy lány, akivel tudtam, hogy kavartak, de a párom azt mondta nem volt köztük semmi komoly. A lány mindig nézte, mosolygott rá...elkeztünk beszélgetni, és mondta hogy nem feküdtek le mert mikor berakta fájt, ezért csak petting volt. Szerintem ez azért nem semmi...nem tudom ki hogy van vele. Párom nekem csak annyit mondott, mikor beszéltünk róla, hogy egyszer ott aludt nála a lány, de nagyon részeg volt és nem akarta kellemetlen helyzetbe hozni, ezert csak aludtak. Nem értem miért hazudott..szerintetek?

2018. júl. 25. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A lány közölte veled, hogy nem feküdtek le mert amikor berakta fájt??? A pofám leszakad, ráadásul még mosolyog rá emellé, hogy szexeltek és az új barátnője ott ül mellette? Jó kérdés, hogy a pasid miért hazudik, de ez a lány se semmi... Gondolom amúgy azért, hogy ne legyen kellemetlen egy társaságban lenned vele.
2018. júl. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

figyelj ezen az oldalon az a "trend", hogy a másik fél múltja az szigorúan tabu. szóval sok konstruktív választ ne remélj.

talán mondjuk azért, mert a legtöbb ide válaszolónak nem volt még semmilyen kapcsolata, vagy ha volt is az sem nevezhető érzelmeken alapulónak.

minden esetre én sem jönnék össze soha olyan nővel, akiben a lapátnyél is lötyögne.

engem is zavarna, ha utólag apránként derülne ki az illetőről hogy jó páran átmentek már rajta. mert azért valljuk be, aki gyakran váltogatja társait az nagy eséllyel nem nevezhető megbízhatónak. mint férfiből mint nőből.

meg eleve szeret az ember tisztában lenni kivel fog intim kapcsolatba kerülni.

gondolom valahol tudja, hogy nem a barátnője előtt kell a "trófeáival" büszkélkednie, ezért kamuzik.

2018. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

#1 Lehet, hogy a srácnak fájt, mikor berakta. :-)


Kérdező, talán másik sárcot kellene keresned.

2018. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Örülj neki, hogy tapasztalt. Ha leírom az én pasim hány nővel volt, úgysem hiszi el senki sem. És olyan isteni vele a szex és minden, hogy huh. 2 óráig kb nem tudok járni ha úgy akarja szex után. Hidd el, hogy jobb a tapasztalt. Örülj, hogy nem egy fiúcskával akadtál össze. :)
2018. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
#4 ez nem a homoszexualitás kategória, asszem rossz helyre írtál :)
2018. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
# 5, 25 éves nő vagyok. Szintén tapasztalt. Hol írtam olyat, hogy férfi lennék? Azért, mert nem tudok utána járni két óráig? Képletesen gondoltam. Ez a mém jutott eszembe róla. [link] ;)
2018. júl. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

#2 aki gyakran váltogatja társait az nagy eséllyel nem nevezhető megbízhatónak


Nah ez a primitív emberekre jellemző előítélet, általánosítás. Hidd el, hogy semmi összefüggés nincs.

2018. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

7-es

Nekem is rengeteg partnerem volt eddig. Sajnos az új mindig jobb mint a régi, sokkal izgatóbb. Állandóan hajt belülről valami ha meglátok egy szép nőt hogy levadásszam. Az esetek nagy százalékában sikerül is.

Sajnos egy nő 3-4 hónapnál tovább nem tudja lekötni a szexuális érdeklődésem.

Ez egy átok, mert a nők mindig átverve érzik magukat, és én is szeretnék komoly stabil kapcsolatot, megállapodni.

Sokszor irigykedve nézek a régi összeszokott párokra akik kitalálják egymás gondolatát.

2018. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne a múltal foglalkozz, azon már változtatni nem tud.
2018. júl. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy önbizalom hiányos leányka vagy. Ha tudná hogy elmondhatja és te nem akadsz ki akkor elmondaná de így el kell hallgassa az ilyeneket. Nem vele van a gond hanem veled.
2018. júl. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!