Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis pi*sának tűnnék ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis pi*sának tűnnék ha megmondanám a páromnak hogy túl önzetlen és ez zavar?

Figyelt kérdés
Mondhatni a párom egy álom pasi de zavar hogy mindig azt tartja szem előtt nekem mi a jó.

2018. febr. 16. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Ha természetesen ilyen akkor nem tudsz ellene mit tenni max megbántod vele (vagy engem legalábbis sikerülne). Próbáld kicsit viszonozni ha tudod úgy kevésbé fog zavarni szerintem.


Ha pedig csak a köd akkor idővel elmúlik.

2018. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez miért zavar téged? Szerintem ez normális
2018. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem normális, hogy egy párkapcsolatban a másik fél érdeket tartjuk szem előtt. Téged ez miért zavar? Vagy ez miben nyilvánul meg? Fejtsd ki kicsit. :)
2018. febr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Talpnyaló pincsi, akinek nincs önálló véleménye/akarata/gondolata?

Ettől engem is kirázna a hideg.

2018. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, de nem fog változni, ha beszélsz vele, vagy ha mégis, tudni fogod, hogy igazából nem azt tenné.


Rá kell ébreszteni, hogy ő maga is fontos önmagának. Szexnél a legjobb, ha ráébreszted, hogy önmagát is fontosnak tartja.


Ne hagyd, hogy elmenjen. "Már nincs kedvem" "már nem szeretném". Talán az első alkalomnál rá fog jõnni, hogy mégsem olyan szolgalelkű, mint gondolja. Ha pedig magától szól azért neked, amit szeretne, te sem fogod lenézni a kiszolgáló természete miatt, mert tudni fogod, hogy nála is van egy határ.

2018. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, akkor én nagyon szolgalelkű voltam mert én sose erőltettem hogy segítsen elmenni :D
2018. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el a párodnak, hogy szereted az önzetlenségét, de mindenkinek megvan a magánszférája, ahová időnként szeret visszavonulni. És ez így normális!
2018. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!