Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom teljesen meghülyült?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom teljesen meghülyült?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. A problémáink kb fél éve kezdödtek. Soha nem voltak elvárásaink egymással szemben. Mindketten csináltuk a dolgunkat, nem volt konfliktus. Van egy 1 éves kislányunk, akivel én vagyok otthon, mellette tanulok is levelezőn.

Mostanában elég gyakran megszól, hogy egész nap otthon vagyok, mégsincs mindennap(!) főtt étel, nincs patyolatra takarítva a lakás. Egyre nő köztünk a feszültség, de ha szétszakadok sem tudok minden nap olyat főzni, amit szeret. (ő egy pörköltet sem tud megfőzni.) Eléggé elfajultak a dolgok, próbáltam közeledni hozzá, de egyszerűen mindig másokkal példálózik, hogy a minkatársai minden nap fött ételre és tiszta lakásra mennek haza. Felvetettem neki, hogy költözzünk külön, mert ez a kapcsolat eléggé hanyatlik, erre ő, jogy akkor menjek, de a gyerek marad, és ha mégis elviszem, akkor feljelent hogy megváltoztattam a gyerek lakhelyét, és visszaviszi magához. Mit lehet ilyenkor csinálni? Tényleg nem vihetem el a gyereket?


2018. júl. 25. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Akkor főzz neki, ha csak ez a problémája.
2018. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem hülyült meg, csak igényli a tisztaságot, és a rendet. Főleg egy ilyen csepp baba mellett. A főzésre meg nyugodtan mondhatod neki: ha valami nem tetszik, akkor állj oda, és csináld. A kaja kérdésben nics igaza, viszont a renddel kapcsolatban igen. 1 éves gyerek mellett alap a tisztaság, mivel van olyan gyerek aki ilyenkor már kúszik, mászik, és nem szerencsés ha benyel valamit.
2018. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Konfliktust generál, hogy te menj el, és az ō keze maradjon tiszta.
2018. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Rend, és kaja (egyszerűek) simán kivitelezhető lenne...

Mi miatt nem tudsz főzni? És rendet tartani?

2018. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Van ott más baj is, hidd el... Ezek csak olyan "kis apróságok" amikbe ki lehet vetíteni, a benne rejlő frusztráltságot... Kommunikáció,testiség, érzelmek, bizalom rendben vannak nálatok?
2018. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem 1 éves baba mellett levelezőn tanulni úgy, hogy még rend és kaja is legyen, max. a gyerek elhanyagolása mellett kivitelezhető.
2018. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok hanyag, sem egy link alak, aki a gyerek mögé bújva akar megszabadulni a házimunkától. Vannak rigolyáink, de ő úgy várja el a rendet, hogy pl. otthon semmit nem segít, én viszem a háztartást, mellette gyereket nevelek, tanulok. Ő egy tojást nem főzne meg magának, de azt elvárja, hogy én kiszolgáljaü, mert ő dolgozik, én meg nem.
2018. júl. 25. 14:50
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Dobd fel neki, hogy mi lenne, ha te visszamennél dolgozni, ő meg otthon maradna a kicsivel, akár egy ideig. Aztán hajrá, mutassa meg, ő hogy csinálja, hogy minden patent tiszta, és még főtt kaja is van. :)
2018. júl. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Èn 5 éve vagyok ithon a fiammal a párom dolgozik ès mindent egyedül csinálok mert mire haza ér hulla fáradt.Persze a férfi munkát azt ő csinálja.Nem várom el tőle hogy meg íthon is főzzen ès takarítson.

Sőt szívesén csinálom ès mindig alig várom hogy hazaérjen.

Gyerek melett se könnyű főleg hogy most a fiam 5 éves mert mikor kissebb volt èn is könnyebben végeztem a dolgom de most már nem mert anya ez kell anya ezt csináld ès ra is kell figyeljek.Nem könnyű egy anya dolga se othon de ha már ezt bevállaltad akkor légy azon hogy minden jó legyen.

2018. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Rendeljetek kajat meg takaritot.

N/36

2018. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!