Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy férfival együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfival együtt élni egy fedél alatt?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok.

Eddig csak barátnőim voltak, de férfival még semmilyen kontaktba nem kerültem ( pedig a férfiak mindig is jobban érdekeltek és érzelmileg is ténylegesen csak hozzájuk tudnék kötődni, szexuális értelemben is vonzóbbnak tartom őket stb)


Pár hónapig együtt éltem az exemmel, de vele nagyon összeférhetetlenek voltunk. Addíg semmi gond nem volt amíg nem kellett egy levegőt szívnunk. Elvárta,hogy egyedül én próbáljak igazodni hozzá, én vegyem át az ő életstílusát stb.


Mégis tapasztalatnak okés volt, de emiatt vége is lett annak a kapcsolatomnak.

Előtte pedig folyton olyan lányokat vonzottam be akik egyszerűen képtelenek voltak bennem megbízni csak, mert érdekelnek a férfiak is. Lehet velem van a baj és ennyire melléfogtam, de minden lány féltékenykedett, rengeteg nézeteltérés volt, és sajnos "fiús lány" vagyok, több mindenki panaszkodott,hogy olyan vagyok mint egy "pasi" nem mutatom ki az érzéseimet, trehány vagyok, elsimítom a dolgokat, és azért kaptam a legtöbb savazást, mert éppen nem tudtam mi a baja a másiknak velem, de egyfolytában csak "problémaként" kezeltek. Nekem elegem van a nőkből. Mármint ebből, hogy folyton ez van. És most arra gondoltam lehet inkább a férfiakkal kéne ismerkednem kicsit. Igazából próbálkozásaim mindig voltak,de valahogy sokkal bátortalanabb vagyok, félek a férfiaktól, holott sokkal jobban érdekelnek, és nem csak a külsőségeket illetően,de úgy érzem tényleg csak egy férfihoz tudnék kötődni. Szerelmes sem voltam még.


Arra lennék kíváncsi,hogy ti mit gondoltok? Mennyivel másabb egy férfival párkapcsolatban lenni mint egy nővel? Ugye inkább egy biszex tudna erről véleményt formálni, de bárki írhat.


Arra próbálok törekedni,hogy változassak a hibáimon, mert mindkét nemet zavarhattják bizonyos dolgok.


Ja és még valami. Hogy nagy vonalakban, de szerintetek miben lenne más egy férfival együtt élni? Nem mintha lenne bárkim is most, csak izgulok, és kicsit elkésve érzem magam,hogy nem voltam még férfival.


L


2018. júl. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hisz ő csak együtt élt apukáddal, nem?
2018. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a szüleimet. Intézetben nőttem fel anno.
2018. júl. 25. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Ne azt nézd, hogy milyen nemű emberrel laksz együtt. A nap végén ez számít a legkevésbé. Minden nemben van rendes, trehány, csendes, bulizós, zokniszétszórós, kínosan pedáns, tévénézős, állandóan pörgős, stb.


Csakis a habitus a lényeg, hogy egy fedél alatt hogyan muzsikáltok, meg tudjátok-e oldani a konfliktusokat, mindkezten hajlandóak vagytok-e alkalmazkodni.


Ui.: ezért jó lakótársakkal is lakni egy ideig. Az ember megtanul simulékonyabb lenni. Nekem van 10 év lakótársi tapasztalatom és 3 évig laktam együtt az exemmel. Ha úgy érzed, fejlődnöd kell az együttélés területén, akkor menj albiba ha tudsz.



29n



29n

2018. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Külsőre is "fiús lány" vagy?
2018. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
21 leszek és nem vagyok fiús külsőre! :) A nőies nőtől messze vagyok, de csak mert a sportosabb lazább vonalat követem és néha az elegáns ruhákat is, de szoknya,pink,csillogó,kivágott itt ott,extrém tapadós, phicsa nadrág, ez nem az én stílusom.
2018. júl. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!