Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook üzengetés posztokban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook üzengetés posztokban? Létezik, hogy egy pasi is csinál ilyet, vagy ezt csak nők és gyerekes fiatalok szokták?

Figyelt kérdés
Az előbb linkeltem egy érdekes cikket facebookon egy olyan spec témában, amiről sokat beszélgettem egy ismerősömmel, akihez gyengéd szálak is fúznek. Most épp fasírtban vagyunk, és nem beszélünk. Erre a semmiből két perc múlva feltett magáról egy fotót, alá ilyen vagánykodó beszólogatásokat. Nyaralásról, ahova én úgy volt, hogy megyek, de aztán lemondtam. Egy hete felé se szagolt a facebookonak, most meg, ahogy megosztottam ezt a linket, egyből ő is? Vagy csak véletlen egybeesés?
2018. júl. 26. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Véletlen, nem érdekled. Kivéve ha 14 évesek vagytok, akkor lehet szándékos.
2018. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem haljak meg.

Ő is használja a Facebookot meg te is. Ennyi történt.

2018. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Létezik.A volt férjem is posztokban üzengetett a válásunkkor nekem is, és a szeretője férjének is. Szánalmas, és gyerekes, én tiltottam, és töröltem, mint ismerőst.

Azt te látod, érzed, mennyire bántó, amiket megoszt.Ennek ismeretében dönts, mit akarsz tőle.

2018. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ő szokott úgymond stalkolni, pl egy időben mentette az összes beszélgetésünket, évek óta megvannak neki, én már arra sem emlékszem miket osztottam meg vele, de neki el vannak mentve valahol, és olvasgatja őket időnként, meg így vágja, épp merre járok, és így hónapok múlva felhozza, megemlíti. Miért tol ilyeneket? Nincs élete?
2018. júl. 26. 22:15
 5/12 A kérdező kommentje:
7 perc telt el az én aktivitásom, és az övé közt, közben több, mint egy héten át semmi. Erre egyből, ahogy tolok ki valamit, ő is.
2018. júl. 26. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy csomo ismerosom eppen most nyaral. Biztos egymast akarjak bosszantani.
2018. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet véletlen, de lehet, hogy tényleg így üzenget

Ha bármelyikötöknek megbeszélni valója van a másikkal, akkor érdemesebb találkozni...

2018. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp ezért biztos, hogy véletlen. Ugyanis azt nem hiszem, hogy csak azt figyeli álló nap, hogy te mikor posztolsz valamit.
2018. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kiírja az a szar, ha sokat kattingatsz egy profilra
2018. júl. 27. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Elképzelhető . A pasik is képesek ugyanilyen szánalom-trash viselkedésre a facebookon.

Egyik barátom a szakítása után kirakott egy dalt meg odaírt alá valami olyasmit hogy "sajnálom hogy elvitted a drága időmet" mert ez volt a szövegben,meg ilyen gyerekes utalgatások. Meg egy másik ismerősöm rendszeresen Mr Busta számokat posztol meg azokból idézget. Pedig pasi. :D

2018. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!