Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy lépjek?

Figyelt kérdés
Két és féléve vagyok együtt a párommal, másféléve költöztünk össze. A problémáink nem olyan rég, féléve kezdődtek.. ő egy nagyon jó ember, hűséges, segítőkész, gondoskodó. Sajnos nagyon hisztis és mindig van valami problemája hiába férfi. Mindig otthon ülne és ha nyaralni megyünk sem tudja magát feltalálni. Akkor is inkább hazamenne. Rengeteget játszik számítógépen. Már egy ideje alig kommunikálunk, néha úgy érzem jobb lenne nélküle mert kicsit befordultam féléve. Próbáltunk már beszélni erről de sajnos nem változott semmi. Anyagi problémák is már előjöttek, nem tudom hogy ront e a helyzeten hogy egykasszán vagyunk vagy ez a normális? Sokszor álmodom más férfiakkal, ezt is furcsálom. Nem tudom hogy mit tegyek :(

2018. júl. 20. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose értem miért vannak emberek minőségtelen kapcsolatokban ha kis idő ráforditással egyedülléttel minőségit is találhatnak.
2018. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokszor az ember csak egy idő után eszmél rá ha valami nem jó, és olyankor is próbálja megjavítani ha valami elromlott nem egyből kidobni. Itt az a kérdés hogy lehetséges e “megjavítani”
2018. júl. 20. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Köss vele eggyességet. X időn belül ha nem hajlandó változni és az X idö eltelte után visszaesik,akkor otthagyod. Mást nem tudsz. Ez a lehetőség a javításra.
2018. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Javitani azt lehet ahol mindkét fél akarja ahol az egyik csak beleszarik jobb kidobni,és nem kell csak azért vki h legyen.
2018. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3-assal értek egyet!


Egyébként ő mindig is ilyen volt, nálatok ez azért jött elő fél éve, mert addig még megvolt az újdonság ereje, és egyikőtök sem az apró de ugyanakkor fontosabb dolgokkal foglalkozott a másikat illetően.


Van aki megváltozik mert a párja olyan hatással van rá, de van aki nem.


De olyan is van, hogy az egyik fél rosszabb irányba változik a párja hatására. Olyan is volt már.


Szerintem az idődet pazarlod.

2018. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 fél nézeteltérését csak a 2 fél együttesen tudja korrigálni, egyedül nem tudod.
2018. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit gépfüggőnek tűnik. Volt egy ilyen pár a környezetemben, ahol ugyanez volt. A lány nagyon sokáig reménykedett benne, hogy lesz változás, vagy valami megdobja a kapcsolatot (ő az eljegyzésben hitt, hogy az megoldja majd).

De nem változott semmi. 10 (!) évet húztak így le. Nay nehezen befutott a lánykérés is, de az inkább amolyan utolsó kapaszkodó volt a srác részéről, hogy ne lépjen le a barátnő... kényelmi okokból.

Rajtad áll, hogy próbálsz bizalmat szavazni neki vagy elég volt ez a 2 és fél év és lezárod.

2018. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok a kocka. Olyankor a férjem az ölembe fekszik és egy kézzel simogatom a haját,meg beszélek hozzá. Mi megoldunk mindent,nektek komolyan nem megy? Ő is otthon ülős,én annyit igényleg,hogy néha elmenjek a kutyával 1-2órára sétálni. Szintén hisztis. Olyankor megmondom neki,hogy majd beszélünk ha nem viselkedsz menstruáló phicsa módjára,azt csak nekem lehet :D Ennyi. Fogd fel humorral és keresd a társaságát akkor is ha mást csinál,ne befordulj. Ha a férjem dolgozik akkor mellé ülök a kanapén és az ölébe teszem a lábam,ő masszírozni szokta miközben dogákat javít. Velem van,de a dolgát is csinálja közben és ez így oké. Meg lehet oldani.
2018. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maradjak vagy lépjek?

Amit szeretnél,tök mindegy h itt mit irunk,neked kell dönteni és egy életed van.

2018. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!